Ana Sayfa AVM Trump AVM’de Anneler Günü’ne özel indirim

Trump AVM’de Anneler Günü’ne özel indirim

Trump Alışveriş Merkezi, ilgiyle takip edilen ‘İndirimin İndirimi’ kampanyasını bu kez ‘Anneler Günü’nde gerçekleştiriyor.

Trump Alışveriş Merkezi, dönemsel olarak gerçekleştirdiği ve merakla beklenen ‘indirimin indirimi’ kampanyasını bu kez ‘Anneler Günü’ için gerçekleştiriyor. 6-7-8 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek kampanya kapsamında Trump Alışveriş Merkezi’ndeki kadın giyim, aksesuar ve ev aksesuarları mağazalarından alışveriş yapanlar, mağazanın kendi indiriminin üzerine ek olarak kasada anında yüzde 20 indirim de kazanacak. Anneler Günü’nde annesini mutlu etmek isteyen herkes, ekstra kazançlı alışveriş yapmanın keyfini Trump Alışveriş Merkezi’nde yaşayacak.

Hangi markalarda ekstra yüzde 20 indirim fırsatı var?

Mango, E-Bebek, Marks&Spencer, English Home, Mudo, Roman, İnci, Divarese, Saat&Saat, Asos, Hummel, Dagi, T-Design, Couqet, Home Store, Accessorize, La Penza, Altıncı Cadde, Opmar Optik, Kryolan mağazalarında Anneler Günü’ne özel yüzde 20 “İndirimin İndirimi” fırsatı Trump AVM ziyaretçileriyle buluşacak. Anneler Günü’nde annesini mutlu etmek isteyen herkes, ekstra kazançlı alışveriş yapmanın keyfini Trump Alışveriş Merkezi’nde yaşayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz