Ana Sayfa AVM Buz şov, Viaport Marina’da

Buz şov, Viaport Marina’da

Dünyada gösterileri yüz binlerce kişi tarafından ilgiyle izlenen İsveç’in en ünlü buz pateni grubu Liseberg Ice Show, 23 Ocak Cumartesi günü Viaport Marina Ice Park’a geliyor. Sömestr tatili boyunca dünyaca ünlü şovlarını meraklıları için sergileyecek olan Liseberg Buz Pateni GrubuIce Show, 7 Şubat’a kadar Viaport Marina’da olacak.

Dünyanın ilk 5 fonksiyonlu marinası olma özelliğine sahip Viaport Marina, dünyanın en ünlü şovlarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yarı olimpik buz pistinde, dünyaca ünlü İsveçli Liseberg Buz Pateni Grubu, buz pateni sporuna hayranlık uyandıracak şovları ile İstanbul Viaport Marina’ya geliyor. İskandinavya’nın en büyük eğlence parkı Liseberg’ten gelen grup, ateş şovları, geleneksel eğlenceleri ve dünyaca ünlü buz pateni gösterileri ile Sömestr tatili boyunca Viaport Marina’nın misafiri olacak. Ice Park etrafına kurulan mangallar etrafında, soğuk havada sıcacık şovları izleme imkânına sahip olacak olan ziyaretçiler, deniz üzerinde buz pateni heyecanını doyasıya yaşayacaklar.

Gösteriler ücretsiz

faruk-erdurcan15 Aralık’ta Viaport Marina’da Ice Park’ın kapılarını açtıklarını belirten Via Entertainment Genel Müdürü Faruk Erdurcan, “Açıldığımız günden beri 10 5 bin kişiye buz pateni deneyimini yaşattık. Çoğu ilk kez buzda özgürlüğü hissederek, bu sporu deneyimleme şansına sahip oldu. Ice Park ile amacımız, her yaştan ziyaretçimizi buz sporlarıyla tanıştırmak, özendirmek” diye konuştu. Liseberg Buz Pateni Grubu’nu Türkiye’ye getirmek için yaklaşık 4 ay süren bir çalışma yaptıklarını kaydeden Erdurcan, “İskandinav ülkelerinin arasında buz pateni ve eğlencenin en ünlü merkezlerinden biri olan ve bir gösterisi yaklaşık 200 bin kişi tarafından izlenen İsveçli Liseberg Grubu’nu, Türkiye’ye getirmek çok istedik ve başardık. 23 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında tüm Türkiye’yi bu gösteriyi izlemeye davet ediyoruz” dedi.

Gösterilerin ücretsiz olacağını kaydeden Erdurcan, “Viaport Marina dünyanın hayranlıkla takip ettiği bir proje. Biz projemizde yine dünyanın takip ettiği şovlara ev sahibi olmaya devam edeceğiz. Hafta için saat 17.00’de, hafta sonu ise 14.00-18.00 saatleri arasında şovlarımız buz pistinde izlenebilecek” diye konuştu. Liseberg Grubu şovlarını sadece buz pistinde değil, alışveriş adası içerisindeki Çapa Meydanı ve Pusula Meydanı’nda da gerçekleştirecek” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz