Ana Sayfa İNDEKS Anatolium AVM Bursa Bursa Anatolium’daki çocuklar Sbarro’yu çok sevdi

Bursa Anatolium’daki çocuklar Sbarro’yu çok sevdi

TAB Gıda bünyesinde 2007‘den bu yana Türk halkıyla nefis İtalyan lezzetlerini buluşturan Sbarro tarafından düzenlenen “Çocuklar için Pizza Atölyesi” binlerce çocuktan yoğun ilgi gördü.

Bursa Anatolium’da düzenlediği “Çocuklar için Pizza Atölyesi” etkinliği kapsamında son 2 ay içinde bin çocuğa ulaşan Sbarro, geleceğin pizza şeflerini yetiştiriyor. Eğlenceli ve eğitici atölye çalışmasını Bursa Anatolium’da geleneksel hale getiren Sbarro bugüne kadar 20 binden fazla çocuğu Türkiye genelindeki 100’den fazla restoranlarında ağırlayarak bir ilke imza attı.

Sbarro şefleri, Bursa Anatolium’da son 2 ayda bin çocuğa pizza yapmanın püf noktalarını öğretirken, ikinci dönemde minimum 3 bin minik misafir ağırlamayı hedefliyor. 4-9 yaş grubundaki çocuklar, hijyen kurallarından, hamur açma eğitimine, pizza yapma tekniklerinden grup çalışmasına kadar uygulamalı bir eğitim alırken, 2 saat boyunca eğlenceli zaman geçiriyor.

Müzik sistemi, sahne ve oyun alanının kurulu olduğu Sbarro restoranında düzenlenen “Çocuklar için Pizza Atölyesi”nde her bir öğrencinin masası önceden düzenlenerek ayranları dağıtılıyor ve etkinliğin başlamasıyla öğrenciler unutamayacakları bir deneyim yaşıyor. Bursa Anatolium’da düzenlenen atölye kapsamında öğrencilere gösterilen birebir ilgiden öğretmenler de oldukça memnun kalıyor. Sbarro şeflerinden pizza yapmayı öğrenirken yaratıcılıkları gelişen çocuklar, önümüzdeki dönemde de Bursa Anatolium Sbarro restoranında keyifli ve eğlenceli zaman geçirmeye devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz