Ana Sayfa Marka-Mağaza BNG, İzmir’deki ilk mağazasını açtı

BNG, İzmir’deki ilk mağazasını açtı

BNG, Ege’nin başkenti İzmir’in Alsancak ilçesindeki yeni mağaza açılışında ünlü sanatçı Nebahat Çehre’nin yanı sıra, iş, moda ve sanat hayatının önemli isimlerini bir araya getirdi.

Bodrum Yalıkavak mağazasında ardından İzmir Alsancak’ta da moda tutkunlarıyla buluşan BNG’nin özel açılışının ev sahipliğini ise, BNG markasının kurucuları Nilgün ve Bülent Gülen çifti ile BNG Alsancak mağazasının yöneticileri Fatih ve Serpil Atlet çifti yaptı. Koleksiyonlarındaki fonksiyonelliği sıra dışı çizgisiyle çarpıcı bir şekilde sunan markanın özgün mağazası, kapılarını sanat dünyasının ünlü isimlerinden Nebahat Çehre’nin yanı sıra, iş, moda ve sanat dünyasından isimlerle beraber açtı.

Yeni koleksiyon, ilk kez açılışta lanse edildi
BNG markasının “Doğanın Nimetleri” temalı 2016 Kış Koleksiyonu’nun da ilk kez lanse edildiği açılışta, davetliler gözde parçaları dikkatle inceledi. Davetliler, markanın asimetrik kesimli gömleklerine ve şalvar model pantolonlarına tam not verdi. Etkinlikte özel olarak hazırlanan lezzetli tadımlıklar konukların beğenisini kazandı. İzmir’deki ilk mağazasıyla BNG tutkunlarıyla buluşan marka, İzmir’in keyifli atmosferine renk getirdi.

“Moda benim için bana yakışandır”
Cemiyet ve sanat dünyasından da birçok ünlü ismin severek takip ettiği BNG markasının “Doğanın Nimetleri” temalı yeni koleksiyonu, Nebahat Çehre’nin de ilgi odağı oldu. Açılışta markanın 2016 Kış Koleksiyonu’nu detaylı inceleme fırsatı bulan Çehre, “Moda, benim için bana yakışandır. Şimdiye kadar hiçbir ürünü, sadece moda olduğu için kullanmadım. BNG ise, birbiriyle kolaylıkla kombinleyebildiğim parçaları barındıran, çizgilerini çok beğendiğim bir marka. Ürünlerini kendime çok yakıştırdığım gibi, her sezon yeni parçalarını da keyifle inceliyorum” dedi. Çehre, açılışta hayranlarıyla bol bol selfie çektirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz