Ana Sayfa Marka-Mağaza Tchibo’dan bir outlet mağaza daha

Tchibo’dan bir outlet mağaza daha

Tchibo, outlet mağazasını 212 İstanbul Power Outlet’te hizmete açtı.

Tchibo outlet mağazasını, 212 İstanbul Power Outlet Center içinde hizmete açtı. Yeni açılan Tchibo outlet mağazasında kadın, erkek, çocuk giyiminden ev dekorasyonuna, mutfak yardımcılarından oyuncaklara uzanan geniş yelpazenin yanı sıra Tchibo’nun her damak tadına hitap eden dünyaca ünlü kahve çeşitleri de yer alıyor.

Tchibo, 8 ülkede binden fazla mağaza, 26 bin satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet veriyor. Şirket bu çok kanallı dağıtım sistemini, her hafta değişen gıda dışı ürünlerle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’yu sunmak üzere kullanıyor. 2014 yılında dünya genelindeki 12 bin 500 çalışanıyla 3.4 milyar euro kazanç sağlayan Tchibo; Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Polonya’da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisi konumunda.

1949 yılında Hamburg’da kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görüldü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz