Ana Sayfa AVM Minik doğaseverler Zorlu’da buluşuyor

Minik doğaseverler Zorlu’da buluşuyor

Zorlu Alışveriş Merkezi minik ziyaretçilerini yeni etkinlikliklerle buluşturmaya devam ediyor. 31 Ekim-8 Kasım 2015 tarihleri 12.00-19.00 saatleri arasında “Minik Doğaseverler Zorlu’da” etkinliği ile minikler eğlenirken hayvanları ve doğayı korumayı öğrenecekler. Etkinlikler cuma – cumartesi günleri ise saat 20.00’ye kadar devam edecek.

Zorlu Alışveriş Merkezi, 31 Ekim-8 Kasım 2015 tarihleri arasında “Minik Doğaseverler Zorlu’da” etkinliği ile çocukların keyif dolu bir gün geçirmesini sağlayacak. Zorlu Center Metro katında çocukları bekleyen etkinlikte doğa ve doğadaki canlıların korunmasına dair faydalı bilgilerin olduğu eğlenceli aktiviteler yer alacak.

Etkinlik alanına girerken üzerinde sevimli hayvan figürlerinin yer aldığı önlükler giyecek olan minik ziyaretçiler sokak hayvanları için yanlarında götürebilecekleri mama kapları hazırlayacak, hayvanları eşleştirme oyunu oynayacak, doğa ve doğadaki canlıların korunmasına yönelik bilgiler edinerek öğretici aktivitelere katılabilecekler.

Minik ziyaretçiler ayrıca magnetli pano üzerinde doğada yaşayan canlıları yaşam alanlarına göre ayrıştıracak, doğayla ilgili eğlenceli oyunlar oynayacaklar. Etkinliğe tüm çocuklar ücretsiz katılabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz