Ana Sayfa İNDEKS Anatolium AVM Bursa AVM’de altın dağıttılar

AVM’de altın dağıttılar

Sanat dünyasının efsane isimlerinden Çiğdem Tunç ve bir dönem podyumlara damga vuran Deniz Akkaya, Güllüm Show Azize ve evlilik programlarının başarılı ismi Sinem Yıldız muhteşem bir şova imza attı.

Banu Noyan organizasyonuyla Bursa Anatolium’da gerçekleşen “Altın Günü’ vazgeçilmez geleneklerinden birini hanımların ayağına getirdi.

Sanat dünyasının 4 ünlü ismi Çiğdem Tunç, Deniz Akkaya, Fehmi Dalsaldı, Sinem Yıldız, geleneksel altın günü için hazırlanan ev dekorunda sahneye çıktı. Ardından “Kadınlar Altın Günü’nde ne yapar” sorusu üzerine, 10’ar dakikadan oluşan 3 ayrı skeçle tiyatral bir gösteri sundu. Fehmi Dalsaldı tarz yarışmasına Yıldız Tilbe tiplemesiyle jüri oldu.

İzdivaç programı skecinde ise ünlü sunucu Çiğdem Tunç samimi açıklamalar yaptı. “Ünlülerin katılacağı bir program olursa katılırım” diyen Tunç, “Görücü usulü evlilikleri çok doğru buluyorum. Çünkü flört insanları çok yoruyor. Flört süreci olmadığı zaman insanlar birbirlerini daha ciddiye alıyor ve daha çabuk yuva kuruluyor” şeklinde konuştu.

Deniz Akkaya ise “Evlilik programlarına katılanlar bana göre maskeli hallerini gösteriyor. İlerleyen zamanlarda da gerçekler ortaya çıkıyor. Bu nedenle orada gerçek ve uzun vadeli bir evlilik olabileceğine inanmıyorum” diye konuştu.

Yapılan yarışmaların ardından 3 çeyrek altın kazanan Bursalı hanımlar, jüri üyelerine “Altın Günü’nü televizyonda da izlemek istiyoruz” dediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz