Ana Sayfa İNDEKS Bilkent Center Bilkent Station’da kahve şöleni

Bilkent Station’da kahve şöleni

Bilkent Station, kahve tutkunlarını çok özel bir etkinlikte buluşturuyor.

Bilkent Station yine çok özel bir etkinlikle Ankara’ya renk katacak. Başkentin özlediği kahve şöleni 27-28-29 Mayıs tarihlerinde ‘Coffee Weekend Ankara’ adıyla Bilkent Station’da gerçekleştirilecek. Tüm kahve tutkunları, meraklıları ve dostları tam üç gün boyunca dünyaca ünlü baristaların sunumları, özel ikramlar ve sürpriz gösterilerle unutulmaz bir yolculuğa çıkacak. Bilkent Station, Coffee Weekend Ankara’da yaşanacak kahve yolculuğunda en özel duraklara ev sahipliği yapacak. Bu yolculuğun özel rehberleri profesyonel baristalar, Ankaralılar’a farklı ülkelerin kahvelerini, farklı demleme yöntemleriyle tattırmak için demleme barında hazır olacak. Aeropress, Hario, Chemex gibi demleme teknikleriyle kahveler hazırlanırken, düzenlenecek akustik konserler de Bilkent Station’da kahve meraklılarına eşlik edecek.

Organizasyon süresince düzenlenecek seminerlerde, Station müşterileri kahve demleme tekniklerini, nitelikli kahvenin özelliklerini, evde kahve yapım sırlarını ve merak ettikleri her şeyi kahve uzmanlarından öğrenme fırsatı yakalayacak.

Coffee Weekend Ankara kahveye yakışan lezzetleri de Ankaralılar’ın beğenisine sunacak. Farklı tatlar Bilkent Station’daki kahve duraklarının en özel alternatifi olacak. Kahve kültüründen ilham alan birçok tasarım ürün de Coffee Weekend Ankara stantlarında kahve dostlarının beğenisine sunulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz