Ana Sayfa Hizmet-Tedarik EMC Türkiye Ülke Müdürü Sinan Dumlu oldu

EMC Türkiye Ülke Müdürü Sinan Dumlu oldu

BT sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesiyle birçok alanda liderlik eden Sinan Dumlu, 1 Mart itibarıyla EMC Türkiye’de görev almaya başladı.

EMC Türkiye, BT alanında hem Türkiye’de hem de bölgede önemli bir tecrübe edinmiş olan, sektörün saygın isimlerinden Sinan Dumlu’nun 1 Mart’tan itibaren Ülke Müdürü olarak görev almaya başladığını duyurdu. Dumlu, son olarak Avaya’da Doğu Akdeniz bölgesinde 9 ülkeden sorumlu olarak çalışıyordu. EMC Suudi Arabistan, Mısır, Libya ve Türkiye (SELT) Bölgesinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mohamed Talaat, “Türkiye’deki dijital dönüşüme katkı sağlamak, müşterilerimizin iş yaşamlarında pozitif etkide bulunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda 25 yılı aşkın tecrübesiyle Sinan Dumlu’nun EMC Türkiye ekibine katıldığını duyurmaktan onur duyuyorum. EMC’nin en hızlı büyüyen ülkelerinden biri olan Türkiye’de tecrübesi ve mükemmelliği ile tüm ekibe çok şey katacağına eminiz. Sinan’ın gelişinin ardından kanalla birlikte büyüme sürecine devam edeceğimize inanıyoruz” dedi.

EMC Türkiye Ülke Müdürü Sinan Dumlu ise şunları söyledi: “Yıllar içerisinde edindiğim tecrübeyi EMC gibi köklü ve bulunduğu sektörün lideri olan bir şirkette değerlendireceğim için oldukça mutluyum. Yeni nesil depolama teknolojilerinde EMC’nin liderliğini pekiştirerek, şirketlerin dijital dönüşümüne önderlik edecek çözümler ve danışmanlık hizmetleri sunarak yardımcı olmaya devam edeceğiz.”

Donanım, yazılım ve telekomünikasyon sektörlerinde ürün yönetimi, pazarlama, satış, strateji ve bulut tabanlı teknolojilerden sorumlu olarak görevler alan Dumlu, bundan böyle EMC Türkiye ekibine liderlik edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz