Ana Sayfa İNDEKS Baydöner Baydöner, Antalya’daki şube ağını genişletiyor

Baydöner, Antalya’daki şube ağını genişletiyor

Baydöner, Antalya Migros AVM’de, Antalya’daki 7. şubesini döner severlerin hizmetine sundu.

Dünya çapında bir marka olma yolunda ilerleyen Baydöner, Akdeniz bölgesindeki şube sayısını artırmaya devam ediyor. Antalya’da büyümesini sürdüren Baydöner’in yeni şubesi, Antalya Migros AVM’de hizmete girdi. Baydöner, yeni şubesi ile Antalya’daki şube sayısını 7’ye çıkarmış oldu.

Antalya 5M Migros AVM Baydöner İskender şubesinin, 34 kişi kapasitesi ve terası bulunuyor.

Baydöner CEO’su Bülent Polat Konuyla ilgili olarak, “Baydöner İskender olarak Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verebilmekten ötürü çok mutluyuz. Antalya’daki 7. şubemizin açılışını gerçekleştirdik. Akdeniz bölgesinde özellikle Antalya bizim için çok önemli bir ilimiz. Şube sayılarımızı Türkiye’nin her noktasında hızla artırarak büyümemizi sürdürmeye devam edeceğiz. Halkın Baydöner markasına olan güveni de büyümemizi destekler nitelikte. 5 yıl içindeki hedefimiz ise, Türkiye genelinde 300 mağazaya ulaşmak” dedi.

2015 yılında AYD (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) tarafından yürütülen halk oylaması sonucu “En Sevilen Restoran” ödülüne layık görülen Baydöner, 2006 yılından bu yana, prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescillemeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz