Ana Sayfa İNDEKS Altınbaş Altınbaş yeni yüzüyle Marmara Forum AVM’de

Altınbaş yeni yüzüyle Marmara Forum AVM’de

Türkiye mücevherat sektörünün önde gelen markalarından Altınbaş, müşterileriyle daha kolay iletişime geçmesini sağlayacağı yeni vitrin tasarımını tanıttı. Hem kategori hem de koleksiyon bazında ele alınan yeni vitrin uygulamasının, ilkini Marmara Forum AVM’deki mağazasında hayata geçirdi.

Türkiye mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, Marmara Forum AVM’deki mağazasını yeniledi. Altınbaş mağazası yenilenen konseptiyle şıklığı ve kaliteyi mücevherat tutkunları ile buluşturmayı sürdürüyor. Geleneği yenilikçi bir anlayışla yorumlayan Altınbaş, mücevherat markası olarak Türkiye’de yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Mücevheri hem kategori hem de koleksiyon bazında ele alan marka, vitrin sergilemelerinde kullandığı renk tonları ve kategori sınıflandırmaları ile mücevher tutkunlarına duygusal bağ kurarak bütünlüğü ele alıyor.

Mücevher tutkunları ile daha kolay iletişim sağlayacak olan vitrin tasarımlarını ilk olarak Marmara Forum AVM’deki mağazasında hayata geçirdi. Hediye, moda, mücevher ve evlilik olmak üzere dört ana kategoriye ve koleksiyon bazlı sunumlara göre düzenleyen Altınbaş, mücevher tutkunlarının seçim yapmalarını kolaylaştıracak. Mağazalarının tamamında aynı vitrin tasarımlarına yer verecek olan Altınbaş, mücevher tutkunlarına alışılmışın dışında alışveriş deneyimi ve memnuniyeti sağlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz