Ana Sayfa İNDEKS Banu Noyan Modern East kapılarını Hadise ile açıyor

Modern East kapılarını Hadise ile açıyor

Anadolu Yakası’nın yeni yaşam merkezi Modern East, 19 Mayıs Perşembe günü Hadise ile kapılarını açıyor.

ECE Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası’nın yeni yaşam ve alışveriş merkezi Modern East, kapılarını 19 Mayıs, Perşembe günü, ziyaretçilerine açıyor. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşecek açılış törenin büyük sürprizi ise pop müziğin starı Hadise olacak. Mini konser ve imza günüyle açılışı renklendirecek olan Hadise’nin açılışa özel sürprizleri olacak.

Dört kat üzerinde 141 mağazası, bin 500 kişi oturma kapasitesine sahip geniş yeme-içme alanı, 36 kafe ve restoranı, terasları, hizmet ve eğlence üniteleri ve 3 bin araçlık otoparkı ile Modern East, Anadolu Yakası sakinlerinin yeni gözdesi olacak.

Planlanan ikinci fazın da gerçekleştirilmesi ile alışveriş merkezinin kiralanabilir alanı 60 bin metrekareden 90 bin metrekareye çıkacak ve mağaza sayısı da 240’a ulaşacak. İki ofis kulesi ile bir rezidans bloğunun da yer aldığı bu büyük kompleks, çekim alanında yaşayanlar için yüksek kaliteli bir alışveriş, çalışma ve yaşam alanı oluşturacak.

Modern East Alışveriş Merkezi etkinlikleri, açılış günüyle sınırlı kalmayacak. Ziyaretçilerine her fırsatta eğlenceli ve sürpriz organizasyonlarla buluşturacak olan AVM, 21 Mayıs Cumartesi Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma, 22 Mayıs Pazar günü ise Süheyl-Behzat Uygur’u ağırlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz