Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM Agora AVM’nin konuğu Işık Elçi oldu

Agora AVM’nin konuğu Işık Elçi oldu

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Işık Elçi, “Rüyalar Gerçektir” konulu sohbeti ile Agora AVM’nin konuğu oldu.

İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Her hafta Cuma günü Agora Sohbetleri’nde, alanında uzman konukları dinleyen ve sorular soran Agora Alışveriş Merkezi misafirleri, 13 Mayıs Cuma günü Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Işık Elçi ile ‘Rüyalar Gerçektir’ söyleşisine de yoğun ilgi gösterdi. Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında saat 16:00’da başlayan söyleşide, Işık Elçi Rüyaları yorumlama, alınabilecek mesajlar, bilinçaltımızın yansımaları ve kişisel gelişim konuları ile katılımcıları bilgilendirdi ve merak edilen soruları cevapladı.

Yazar Işık Elçi rüyalarımızı doğru yorumlayarak iş ve özel hayatımızda başarı ve mutluluğa ulaşmamızdaki engellerin kalkacağını belirtti. Rüyalarımızın bilinç altı rüyaları ve yardım aldığımız rüyalar olarak ikiye ayrılabileceğini ve rüyalarımızı bazen hatırlayıp bazen hatırlayamayacağımızı ama hayatımızda önem teşkil eden bir rüyayı mutlaka hatırlayacağımızı söyledi. Hatırlamadığımız bir rüyayı günler ve belki haftalar sonra bir film izlerken ya da birisi bir şey dediğinde aniden hatırlıyorsak o rüyanın mutlaka bize bir mesaj vermeye çalıştığından bahsetti. Rüyalarımızı hatırlamanın yaşamımızla ilgili çok büyük bir destek aldığımızın göstergesi olduğunu yalnızca harekete geçmemiz gerektiğini, eğer bu sorumluluğu alamıyorsak rüyamızı yorumlatmanın bir anlamı olmadığını belirtti.

Ayrıca Elçi, her rüyanın, her sembolün parmak izi gibi kişinin kendisine ait olduğunu dolayısıyla yorumların da kişiye özel olduğunu, ve çeşitli kaynaklar üzerinden klasikleşmiş rüya yorumlarını okuyarak doğru mesaja ulaşılamayacağını örneklerle anlattı. Sohbet sonunda ‘Rüya Balonu’ isimli Kişisel Gelişim uygulamasıyla katılımcıların bilinçaltlarında bir yolculuğa çıkmasına yardımcı oldu ve merak edilen tüm soruları yanıtladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz