Ana Sayfa İNDEKS Airport AVM Airport Outlet Center’da Garage Sale

Airport Outlet Center’da Garage Sale

Airport Outlet Center tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Garage Sale etkinliği, 29 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek.

Evlerinde bulunan, çalışır durumda olan tüm eşyalarını elden çıkarmak isteyenler, Airport Outlet Center tarafından düzenlenen Garage Sale etkinliğinde buluşacak. Bu yıl ikincisi düzenlenen Airport Outlet Garage Sale, 29 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek. İstanbul Ataköy’de bulunan Airport Outlet Center’ın Açık Otopark alanında düzenlenecek olan etkinliğe, katılımcılar evlerinde bulunan ama çalışır durumda olan tüm eşyalarını araçlarıyla gelip satışa sunabilecekler.

Katılımcılara, Airport Alışveriş Merkezi’nin uygun göreceği bir araçlık yer ve bir stant alanı ücretsiz olarak tahsis edilecektir. Ailesiyle birlikte hoşça vakit geçirebilecekleri, gün içerisinde çocuklarıyla ücretsiz yararlanabilecekleri aktivitelerle dolu etkinliğe katılmak isteyenler, Airport Alışveriş Merkezi Danışma Birimi’ne başvuru yapabilecek.

Satışa sunulacak ürünler ticari amaçlı olmayıp, kendilerine ait tekstil, oyuncak, ev eşyası, elektronik eşyalar gibi ticari olmayan eşyalardan oluşacak. 29 Mayıs Pazar günü 09.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan etkinliğe, başvuru ve kayıt yaptırmak zorunlu, kontenjan ise sınırlı sayıda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz