Ana Sayfa Gündem Zorlu’ya 10 ödül birden

Zorlu’ya 10 ödül birden

Zorlu Center, 2015 MarCom Awards’tan 6 Altın ve 4 Platin olmak üzere toplamda 10 ödül kazandı.

Stevie Awards’tan 4 ödülle dönen Zorlu bu kez dünyanın en önemli pazarlama ve iletişim ödülleri arasında gösterilen Marcom Awards’tan 10 ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Zorlu, “Yılbaşı Köyü” ve “Sonbahar Festivali” projeleri ile 6 Altın Ödül kazanırken, Miles and Smiles Kampanyası, Yaz Festivali ve Yeni Yıl Festivali ile de 4 Platin Ödülüne layık görüldü.

Dünyanın sayılı pazarlama ve iletişim programı olan Marcom Ödülleri, sektörün uluslararası alandaki en önemli ödül programları arasında yer alıyor. Dünyanın en büyük şirketlerinin, reklam ve halkla ilişkiler ajansları ile sivil toplum kuruluşlarının başvurduğu Marcom Ödülleri’ne her yıl 6 binin üzerinde başvuru yapılıyor. Marcom Ödülleri, Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri denetiminde, alanının önde gelen uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından veriliyor.

MarCom Awards, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından yılın en yaratıcı projelerine verilen, alanının en büyük ödüllerinden biri konumunda. Her yıl yaklaşık 6 bin projenin yarıştığı MarCom Awards bireysel projelerden, medya şirketlerine ve ulusal ve uluslararası kurumlara kadar geniş bir yelpazeye sahip bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz