Ana Sayfa Gündem Nihat Sandıkçıoğlu’ndan yeni atılım

Nihat Sandıkçıoğlu’ndan yeni atılım

Nihat Sandıkçıoğlu, İngiliz Mimar Campbell Rigg ve Kinesis İnşaat; AVM yenileme, perakende mağazaları konsept tasarım ve uygulama konularında Türkiye ve Türk yatırımcı ve markalarının global pazarlardaki işleri için hizmet üretmek üzere birlikte çalışma kararı aldılar.

Nihat Sandıkçıoğlu AVM ve gayrimenkul sektörlerindeki 23 yıllık ve son 7 yıldır AYD Genel Sekreterliği deneyiminin ardından AVM’ler ve perakende markaları ile iş yapmak isteyen hizmet ve ürün tedarikçilerine danışmanlık yapmak üzere NSa Danışmanlık’ı kurdu. Nihat Sandıkçıoğlu, dünyaca ünlü İngiliz Mimar Campbell Rigg ve Türkiye’de 22 yıldır yüksek teknolojik ve kimlikli bina, mağaza ve ofis yapımında uzman Kinesis İnşaat ile birlikte AVM yenileme ve perakende markaları için konsept tasarım ve uygulama yapmak üzere anlaşarak, olgunlaşan AVM ve perakende sektöründeki yenilenme ve yeniden doğma işlerine hizmet üretmeye başladılar.

“İlk tasarımların yapılmasıyla yaklaşık 30 yıllık bir geçmişe sahip olan AVM sektörü ve içlerinde 100 yılı aşan markaları olan perakendecilerimizin yıpranma, rekabet, günün şartlarına uygun olmak, müşteri beklentilerini daha iyi yerine getirmek, globalleşmek adına mekanlarının ve kimliklerinin yenilenmesi zorunlu. ‘yenilenen’ ile birlikte ‘tamamıyla yeni’ yerler, yeni deneyimler çekici olmakta, beklentileri karşılamak şart ancak beklentilerin üzerinde hizmetler ve görsellik sunan, rahatlatan, samimi mekanlar her zaman daha fazla insan çekmekte. Bunu zamanında yakalayamayan ‘eski’ kalan AVM ve markalar giderek müşteri kaybetmeye ve değerlerini yitirmeye mahkum olmaktadırlar. Ticari hayatlarının ‘sürdürülebilir’ olması için bu şart” fikirlerinde birleşen Nihat Sandıkcıoğlu ve Campbell Rigg, “uzun yıllara varan deneyimlerimizle tasarımdan anahtar teslimi uygulamalara kadar sektörün hizmetinde olacağız” diyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz