Ana Sayfa AVM Zeynep Turan Bursalılarla buluştu

Zeynep Turan Bursalılarla buluştu

Ünlü astrolog Zeynep Turan, CarrefourSA Bursa AVM ziyaretçileriyle buluşarak merak edilenleri yanıtladı.

Ünlü astrolog Zeynep Turan, CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi’ndeydi. Banu Noyan organizasyonuyla Bursa’nın en büyük alışveriş merkezi CarrefourSA Bursa AVM’de gerçekleşen etkinliğe kadınlar büyük ilgi gösterdi. Ünlü astrolog Zeynep Turan Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleşen söyleşide, 2017’nin Türkiye için çok önemli olduğuna dikkat çekerken sanat dünyasının ünlü isimleriyle ilgili de bomba açıklamalar yaptı.

Evli çiftler büyük sınavdan geçecek

Önümüzdeki 40 günlük sürecin çok önemli olduğunu söyleyen Zeynep Turan, “Birçok ünlü çift bu süreçte büyük sınavlardan geçecek. Dizi setinde başlayan aşk dedikoduları çok konuşulacak. Dizi ve TV programlarında da birçok değişiklikler olacak” açıklamasında bulundu.

Beren Saat anne olacak

Sanat dünyasından müjdeli haberlerin geleceğini anlatan Zeynep Turan, “Bu yıl doğurma yılı. 2017’de Beren Saat’in hamileliği çok konuşulacak” sözleriyle ünlü oyuncunun anne olacağını söyledi.

Ünlü astrolog, Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan Tarkan’la ilgili ise “Tarkan’ın evliliği konuşulmaya devam edecek ancak sonrasında müjdeli haberleri gelecek” açıklamasında bulundu.

2017’nin öne çıkacak isimlerini de açıklayan Zeynep Turan, “Özcan Deniz ve Kıvanç Tatlıtuğ gündemden hiç düşmeyecek. Serenay Sarıkaya ise sadece Türkiye’de değil, uluslararası arenada en çok konuşulacak isim olacak. Yurtdışından ödül alabilir” diye konuştu.

2017’nin en iddialı burçlarının koç, terazi, yengeç ve oğlak olduğunu söyleyen Zeynep Turan, “Bu sene çok çalışın, Yarım bıraktığınız işleri tamamlayın. 2017 özellikle kadınlar için çok önemli. Kadınlara bu sene çok iş düşüyor. Kadınlar dünyaya merhamet aşılayacak” dedi.

CarrefourSA Bursa AVM ziyaretçilerinin sorularını da tek tek yanıtlayan Zeynep Turan, gördüğü ilgili çok memnun olduğunu söyledi. Söyleşi sonunda Bursalılarla hatıra fotoğrafı çektiren Turan, “En kısa zamanda tekrar Bursa’ya geleceğim” diyerek AVM’den ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz