Ana Sayfa AVM Kadınlar Günü hediyesi Kahramanmaraş Piazza’dan

Kadınlar Günü hediyesi Kahramanmaraş Piazza’dan

Kahramanmaraşlıların buluşma noktası Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 6 – 10 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini, Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanya ile ağırlayacak.

Yılın her günü kaliteli alışveriş imkanı sunan Piazza AVM, özel günler için düzenlediği kampanyalarla da ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor. Piazza, Mart ayının en özel günü olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla konuklarına birbirinden güzel hediyeler dağıtacak.

Kampanya, 6-10 Mart tarihleri arasında, aynı gün içerisinde tek seferde ya da toplamda 100 TL ve üzeri veya 250 TL ve üzeri alışverişler için geçerli olacak. 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Bernardo’dan tepsi veya Germenicia’dan otantik kupanın sahibi olurken, 250 TL ve üzeri alışveriş yapanlara; Yves Rocher’den bakım seti, Germenicia’dan otantik takı seti veya Bernardo’dan tencere hediye edilecek.

AVM ziyaretçileri, alışveriş yaptıklarını gösteren fiş veya faturalarını aynı gün içerisinde kampanya noktasına getirip, form doldurarak Dünya Kadınlar Günü kampanyasından yararlanabilecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz