Ana Sayfa AVM Yaz mevsiminin kapıları Palladium AVM’de aralanıyor

Yaz mevsiminin kapıları Palladium AVM’de aralanıyor

Palladium Alışveriş Merkezi, yazın enerjisini hissetmek ve coşkuyla karşılamak için 25-26 Mayıs tarihlerinde muhteşem bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu yıl ikincisi gerçekleşecek “Yaza Merhaba” festivalinde, tüm ziyaretçilerin ilgisini çekecek birbirinden renkli etkinlikler yer alacak. Palladium AVM’nin gelenekselleşen festivali kapsamında çocuklar için de özel etkinlikler düzenlenecek. Baş rolünde Uğur Aslan’ın oynadığı AFARA – Bir Arabesk Müzikali ve Nihat Sırdar’ın 90’lar DJ performansı, festivale nostaljik bir dokunuş katacak. Yaz mevsiminin atmosferini yaşayacak olan ziyaretçilerin ücretsiz olarak katılabileceği tüm etkinlikler, Palladium AVM’nin sembolü haline gelen Küre Alanı’nın dışında gerçekleşecek.

ECE Türkiye Proje Yönetim A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Ataşehir bölgesinin cazibe merkezi Palladium Ataşehir AVM tarafından geleneksel hale gelen “Yaza Merhaba” festivalinin ikincisi, bu yıl 25-26 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek. Festival kapsamında muhteşem bir hafta sonu eğlencesi sunacak olan Palladium AVM, ziyaretçileriyle birlikte yazı kucaklamaya hazırlanıyor.

25-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek “Yaza Merhaba” festivalinde hem çocuklar hem de yetişkinler unutulmaz bir deneyim yaşayacak. Palladium AVM Küre Alanı’nın dışında gerçekleşecek olan etkinliklerde çocuklara ve yetişkinlere yönelik müzik yayınları yapılacak. 25 Mayıs Cumartesi, 14.00-18.00 saatleri arasında yüz boyama, 15.00 ve 17.00 saatlerinde illüzyonist gösterisi, 14.00 ve 16.00 saatlerinde sosis balon gösterisi minik ziyaretçileri bekliyor olacak. 26 Mayıs Pazar ise saat 14.00-18.00 saatleri arasında yüz boyama, 15.00 ve 17.00 saatlerinde jonglör gösterisi, 14.00 ve 16.00 saatlerinde ise sosis balon gösterisiyle çocuklar eğlencenin tadını çıkaracak.

25 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de başlayacak olan müzik dolu atmosferde ziyaretçiler yazın gelişini kutlayacak. Uğur Aslan, AFARA – Bir Arabesk Müzikalinde zamana damga vurmuş arabesk şarkıları kendi hayat hikayesiyle harmanlayarak seslendirecek. 26 Mayıs Pazar günü ise saat 20.00’de ziyaretçiler, Nihat Sırdar’ın eğlenceli 90’lar kafası DJ performansıyla muhteşem bir zaman yolculuğu yaşayacak. Gerçekleşecek etkinlikler ve konserlerle “Yaza Merhaba” diyecek olan ziyaretçiler, sevilen şarkılara hep bir ağızdan eşlik ederek eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz