Ana Sayfa İNDEKS Adidas Adidas, yeni nesil mağazacılık anlayışıyla Bodrum’da

Adidas, yeni nesil mağazacılık anlayışıyla Bodrum’da

Adidas, yeni nesil mağazacılık anlayışının birleşimiyle tasarladığı mağazasını Bodrum Midtown AVM’de açtı.

Adidas’ın spor kültürü ve yeni nesil mağazacılık anlayışının birleşimiyle tasarlanan Adidas Midtown mağazası müşterilerine eşsiz bir deneyim ayrıcalığı sunuyor.

En yeni konseptiyle Adidas Midtown mağazası, Adidas’ın DNA’sına dayalı olarak spor, kültür sanat, kapsayıcılık ve sürdürülebilirlik temalarının ön planda olduğu bir mağaza olarak tasarlandı.

Adidas Midtown mağazası üyelerine özel ayrıcalıklar sunduğu Adiclub Lounge katına yer veren ikinci mağaza olma özelliğini taşıyacak. Adidas’ın ayrıcalıklarla dolu olan Adiclub dünyasına özel olarak aktivasyonların ve deneyimlerin sunulacağı katta, üyeler ve müşteriler birbirinden farklı etkinliklere katılma şansı yakalayacak.

Adidas Midtown mağazası en yeni konseptiyle, Adidas’ın marka değerleriyle bağlantı kurduğu ve çeşitliliği harmanlayarak spor severleri bir araya getirdiği bir deneyim merkezi ve mağaza olarak müşterileriyle buluşuyor. Mağazada aynı zamanda Bodrum Kalesi ve Bodrum mandalinasından ilham alan lokal çalışmalara da yer veriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz