Ana Sayfa Gündem Yataş, Almanya’daki ilk Enza Home mağazasını açtı

Yataş, Almanya’daki ilk Enza Home mağazasını açtı

Türk mobilya sektörünü dünyada da başarıyla temsil eden Yataş Grup, yurt dışındaki yatırımlarını sürdürüyor. 18 ülkede mağazası bulunan Yataş Grup yurt dışındaki 48’inci mağazasını Almanya’nın Essen kentinde hizmete açtı.

Yaşam alanlarına kalite, rahatlık ve işlevsellik katan tasarımları ile dikkat çeken Enza Home’un, Almanya’nın Essen kentinde, alışveriş caddesi Einkaufsstrasse üzerinde yer alan yeni konsept mağazasının açılışı dolayısıyla 20 Mayıs 2016 Cuma günü bir kokteyl düzenlendi. Açılışa, Türkiye Cumhuriyeti Essen Başkonsolosu Mustafa Kemal Basa, Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın ve Yataş Grup Genel Müdür Yardımcısı Ersin Serbes katıldı.

Üç katlı ve toplam bin 600 metrekarelik bir alanda yer alan Enza Home mağazasında, modern, yenilikçi ve fonksiyonel mobilya ürünleri bulunuyor. Ev dekorasyonuna bir bütün olarak bakan Enza Home mağazalarında, yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk ve köşe takımları, aydınlatma ve halı koleksiyonunun yanı sıra tüketicilere kolaylık ve kombinasyon oluşturma imkanı sağlayan tamamlayıcı ürünler de sunuluyor. Keyifli alışveriş deneyimini ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerine sunan, yaşam alanlarına konfor, yenilik, kalite, sağlık getiren Enza Home, Essen kentindeki tüketicilerin tüm ev dekorasyonu ihtiyaçlarına cevap verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz