Ana Sayfa AVM Model of Celebrity 2016 coşkusu Palladium AVM’de yaşandı

Model of Celebrity 2016 coşkusu Palladium AVM’de yaşandı

Bugüne kadar yaptığı organizasyon ve yarışmalarla onlarca genci şov dünyasına kazandıran organizatör Banu Noyan, Model of Celebrity 2016 yarışmasıyla podyum ve ekranlara yeni yüzler kazandırmak için bu kez Palladium AVM’deydi.

Model of Celebrity 2016 seçmeleri bu kez Palladium Ataşehir AVM’de düzenlendi. Banu Noyan, Armağan Çağlayan ve Uğurkan Erez ile konuk jüri üyesi Palldium AVM Müdürü Ayşen Yerşen’in de yer aldığı Model of Celebrity 2016 seçmelerine 200 genç katıldı. 17 kişinin yarı finale kaldığı yarışmaya jüri üyelerinin sözleri damga vurdu. Sunuculuğunu Şenol İpek’in üstlendiği Model of Celebrity’yi izleyenler arasında İpek’in eşi Bircan İpek de vardı. Bircan İpek jüriye, “Bir dizinin reyting alması neye bağlı. Medyatik ilişki oyuncuyu kurtarır mı, Dizinin reyting almasını sağlar mı” diye sordu.

Oyunculuğun tek bir şeye bağlı olmadığını belirten ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, “Bir dizinin tutması için önce iyi oyuncu olmanız lazım. Sonra doğru proje, doğru partner… Kendi kimliğiyle çok fazla göz önünde olan insanın oyunculuğuna ikna olmuyoruz. Mesela Hülya Avşar dönem dizisinde oynadığı zaman ikna olmuyoruz. Çok iyi bir oyuncu, çok başarılı. Altından kalkamayacağı rol yok ama o çok Hülya Avşar… Artık ondan Safiye Sultan olmaz. Çünkü o Hülya Avşar…” yanıtını verdi.

Her hafta tatlı atışmalar yaşayan Armağan Çağlayan’la Uğurkan Erez, bu kez de ‘jön’ tartışması yaşadı. Uğurkan Erez, “Burak Özçivit her zaman ‘Ben bir numara olacağım’ derdi. Sonunda oldu” deyince Armağan Çağlayan “Uğurkan Bey Kenan İmirzalıoğlu’yla Kıvanç Tatlıtuğ’u harcadınız. Geçen hafta Türkan Şoray tartışmasından dolayı Bergüzar Korel’le Fahriye Evcen beni aradı. Kıvanç’la Kenan da sizi arasın” yanıtını verdi. Organizatör Banu Noyan ise “Siz hala kimlerdenisiniz. Bir numara Barış Arduç” deyince AVM misafirlerinden büyük alkış aldı. Barış Arduç hayranları çığlıklar ve alkışlarla Barış Arduç diye bağırdı.

Uğurkan Erez, “Bundan 18 sene önce bütün erkek mankenler 1.88-1.90 boylarındayken Esin Moralıoğlu ve Pınar Altuğ geldi. Onların da boyu 1.78… Kısa dediler. Ancak ben Kuşadası’nda bir defilede izlemiştim Pınar Altuğ’u, 1.90 gibi yürüyordu. Yaşı 40’ı geçse de hala öyle yürür” sözleriyle Altuğ’a övgüler yağdırdı.
Oyuncuda star ışığının olması gerektiğini söyleyen Uğurken Erez, genç oyuncu Gizem Karaca ile ilgili “Bir gün bana geldi ‘Yeni bir dizi var’ diye… Sıfırdan başladı. Hocalar tuttu, ders aldı” deyince Armağan Çağlayan, “Hocaları ben tuttum, parasını ben ödedim” dedi.

Ünlü koreograf da “Ben hiçbir şey ödemedim. Bütün işi Armağan çözdü. Ben mankenim, oyuncuyum demek kolay. Önemli olan çalışıp çabalayarak bir yerlere gelmek” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz