Ana Sayfa İNDEKS Akbatı AVYM Gençbatı Mayıs Festivali’nde ünlüler geçidi

Gençbatı Mayıs Festivali’nde ünlüler geçidi

Akbatı AVYM, Gençbatı Mayıs Festivali’nde, birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Festival kapsamında komedyen Hayrettin, şarkıcı, oyuncu ve yazar Can Bonomo ile genç yazar Koray Yersüren Akbatı AVYM ziyaretçileriyle bir araya geldi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen ve toplamda 3 gün süren Gençbatı Mayıs Festivali’nin ilk günü Koray Yersüren’in D&R Live imza günüyle başladı. Yoğun ilgi gören imza gününün ardından festivalin ikinci gününde, şarkıcı, oyuncu ve yazar Can Bonomo, Akbatı AVYM ziyaretçileriyle bir araya geldi. Can Bonomo, müzik, resim ve yazarlık konusundaki ilham kaynaklarını, sanatını nasıl geliştirdiğini anlattığı söyleşisinde izleyicilerin merak ettiği soruları da yanıtladı.

Sohbet, Bonomo’nun kitaplarını imzalaması ve hayranlarıyla fotoğraf çektirmesinin ardından keyifli bir şekilde sona erdi.
Festivalin son gününde ise ünlü komedyen Hayrettin ile stand-up gösterisine katılan ziyaretçiler, kahkaha dolu saatler geçirdi. İlk kez bir alışveriş merkezinde gösteri gerçekleştirdiği için oldukça heyecanlı ve mutlu olduğunu belirten Hayrettin, keyifle izlenen ve milyonlarca kez tıklanan videoları eşliğinde gerçekleştirdiği gösterisinde toplu selfie çekiminin ardından, katılımcıların hepsiyle ayrı ayrı fotoğraf çektirdi.

Binlerce kişinin katıldığı Gençbatı Mayıs Festivali’nde, genç ziyaretçiler festival boyunca Guitar Hero ve Just Dance dans oyunlarının yanı sıra, MacFit ile spor aktivitelerinde de yer aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz