Ana Sayfa Gündem Westpark Outlet, yatırımcılarla buluşuyor

Westpark Outlet, yatırımcılarla buluşuyor

Ege’nin en büyük outleti ve eğlence merkezi olmayı amaçlayan Westpark Outlet, yatırımcılarla buluşuyor. Yönetim ve kiralama çalışmaları JLL tarafından yürütülen Westpark Outlet, 240 milyon TL yatırımla hayata geçecek.

Tankar Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen, Ege Bölgesi’nin en büyük outleti Westpark Outlet, yatırımcılarla buluşuyor. Projenin lansmanı, Tankar Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tan, JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş ve yatırımcıların katılımıyla yapıldı.

240 milyon TL yatırımla hayata geçirilen, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip Ege Bölgesi’nin eğlence merkezi olmayı hedefleyen Westpark Outlet kapılarını 2017 sonbaharında açmayı planlıyor. Proje, güçlü marka karması ve yarı açık mimari konseptiyle Türk ve dünya markalarına yer verecek.

“Westpark Outlet bir yaşam merkezi olacak”

Projede yaklaşık 155 mağaza, teraslı kafe ve restoran alanlarının yanı sıra bin 500 oturma kapasiteli yeme-içme alanı, çocuklar için büyük eğlence ile Oyun alanları, spor alanları ve 2 bin 500 kapasiteli otopark alanı yer alacak. Ege’nin ilk akvaryum projesine de ev sahipliği yapacak olan Westpark Outlet, bu özellikleriyle perakende sektörüne ve bölgeye yeni soluk getirerek şehrin en önemli sosyal buluşma alanı olmayı hedefliyor. Tankar Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tan, “Ülkemize önemli yatırımlar yapmayı hedefledik. Westpark Outlet projemiz ile biz bir alışveriş merkezi değil, bir yaşam merkezi inşa ediyoruz. İçinde dünya markalarının bulunduğu, ünlü gurme restoranlarını barındıracak, akvaryum gibi, Ege’de tek olacak birçok çekim merkezi projelerini geliştiriyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz