Ana Sayfa İNDEKS 41 Burda AVM Tekzen, İzmit mağazasını 41 Burda AVM’ye taşıdı

Tekzen, İzmit mağazasını 41 Burda AVM’ye taşıdı

Tekzen, bir yandan yurt içinde mağazalaşma atağını sürdürürken, var olan mağazalarını da yenilemeye devam ediyor. Tekzen, son olarak İzmit Outlet mağazasını 41 Burda AVM’ye taşıdı

Mağazanın açılış töreninde bir konuşma yapan Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya, şu bilgileri verdi: “Tekzen olarak hedeflerimiz doğrultusunda hızla büyümeye devam ediyoruz. 2016 yılında ciro bakımından memleketin 265. büyük şirketi, perakende sektörünün ise 16. büyük zinciri olarak Türkiye’nin yükselen bir değeri haline geldik. Bu yıl 121 olan mağaza sayımızı 130’a çıkarmayı hedefliyoruz. Bir yandan yeni mağazalar açarken, var olan mağazalarımızı da müşterilerimize daha konforlu alışveriş ortamı sunmak için yenilemeye devam edeceğiz.

2004 yılından bu yana faaliyet gösteren İzmit Outlet mağazamızı da, daha ferah bir ortamda, rahat alışveriş yapılabilecek şekilde düzenleyerek 41 Burda AVM’ye taşıdık. Ziyaretçilerimizin mağazamızdan memnun ayrılmasını çok önemsiyoruz. Çalışanlarımıza da bu değerler doğrultusunda eğitim veriyoruz. İzmitlilerin yeni mağazamızda sunulan hizmetten memnun kalacağına inancımız tamdır. Yeni mağazamızın hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

1498 m2’lik bir alana sahip Tekzen 41 Burda AVM mağazası, mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar binlerce çeşit ürün ile hizmet vermeye devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz