Ana Sayfa Marka-Mağaza Wepublic Akustik Konserleri başlıyor

Wepublic Akustik Konserleri başlıyor

Moda dünyasının genç markası Wepublic, İstanbul’a yeni bir sahne armağan ediyor: “Wepublic Akustik.” Wepublic Akustik Konserleri, Göksel ile başlıyor.

Türkiye’de ilk kez satışa sunulan özel markaları, farklı mimari tasarımı ve rahat yaşam anlayışı ile birleştirerek misafirlerine bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan Boyner Grup’un yeni markası Wepublic, Mart ayından itibaren müzik dünyasının yıldızlarını Wepublic Akustik’te ağırlamaya başlıyor.

Yeni nesil alışveriş deneyimini müzik, sanat, teknoloji, spor, sinema gibi yaşamın keyif aldığımız alanları ile birleştirerek ilham veren hikayelere ev sahipliği yapan Wepublic, özel sahne tasarımı ve akustik performanslar ile yaklaşık 400 dinleyiciyi misafir edecek olan Wepublic Akustik konser serisi ile sanatçılar ve hayranları için farklı bir atmosferde, unutulmaz anılara imza atmaya hazırlanıyor.

Wepublic Akustik Konserleri’nin ilk konuğu, Göksel

Wepublic Akustik konser serisi 8 Mart Çarşamba günü, Wepublic Akmerkez’de saat 20.00’de Göksel ile başlayacak. Müzikseverlerin ücretsiz olarak izleyebileceği Wepublic Akustik konserleri, Nisan’ın ilk haftasında Model grubunun eski solisti Fatma Turgut, Mayıs ayında ise sürpriz bir ismi ağırlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz