Ana Sayfa AVM Viaport Marina’ya buzda eğlence geliyor

Viaport Marina’ya buzda eğlence geliyor

Kış aylarının en eğlenceli sporlarından biri olan buz pateni heyecanı Tuzla Viaport Marina’da başladı. Viaport Marina otopark alanına kurulan Ice Park yarı olimpik buz pisti, yediden yetmişe ziyaretçisini ağırlamaya hazırlanıyor.

Dünyanın ilk 5 konseptli projesi Viaport Marina’da buz üstü eğlence başladı. Viaport Marina otopark alanına kurulan yarı olimpik buz pistinde dünyaca ünlü şovlar, küçük büyük her yaştan ziyaretçiler için paten dersleri, kızak ve kar topu alanları kış aylarında ziyaretçilerini dolu dizgin bir eğlenceye davet ediyor. Spor ve eğlencenin bir araya geldiği Viaport Marina Ice Park’ta soğuk kış ayları neşeli bir festivale dönüşüyor. Buzda eğlence 27 Mart’a kadar Tuzla Viaport Marina’da olacak.

“Buz pateni sporunu herkesle tanıştıracağız”
Via-DMC-Genel-Muduru-Ogun-Turanli
Via DMC Genel Müdürü Ogün Turanlı

Viaport Marina’da yaz-kış eğlence alanları inşa ettiklerini ifade eden Via DMC Genel Müdürü Ogün Turanlı, “Biz Tuzla’ya dünyada eşi benzeri olmayan bir proje inşa ettik. Burayı yaz kış yaşaması için misafirlerimize sürekli farklı etkinlikler sunuyoruz. Kış festivalinde insanlar buzda kaymanın ve doyasıya eğlenmenin tadını çıkaracak. Tüm ziyaretçilerimizi sporla eğlenceyle dolu pistimize davet ediyoruz” diye konuştu. Buz pateni öğrenmek isteyenler için özel ders imkânları da sunacaklarını kaydeden Turanlı, “İsteyenler hafta sonları düzenleyeceğimiz buz pateni show’larını izleyecek, dileyenler ise buz üzerindeki bu enfes sporu deneyimleme şansına sahip olacaklar. Amacımız tüm ziyaretçilerimizi buz üzerinde bu eğlenceli sporla tanıştırmak” dedi. Buz pateni yapmak isteyenler yarım saat kaymak için 10 TL, özel ders almak isteyenler ise yarım saat için 30 TL ücret ödeyecekler.

Eğlencenin yanı sıra kültür festivali

Kış ayları boyunca devam edecek Viaport Marina Kış Festivali’nde çeşitli İskandinav ülkeleri’nden özel gösteri ekipleri Viaport Marina’ya adeta çıkarma yapacaklar. Hemen her gün birbirinden özel gösterileri sergileyecek pantencilere, animasyon ekibinin eğlenceli aktiviteleri eşlik edecek. Adeta bir kültür şöleni havasında geçecek festival ülkenin tanıtımında ve Tuzla’nın cazibe merkezi olmasında önemli katkıda bulunacak. Etkinlik takvimi, Viaport Marina sosyal medya adreslerinden duyurulacak.

Yılın en eğlenceli AVM ödülü Viaport Marina’nın

Dünyanın ilk tema park, alışveriş adası, oteli, akvaryumu ve marinasıyla 5 fonksiyondan oluşan projesi Viaport Marina, ödüle doymuyor. Shining Star Awards tarafından yılın en iyi AVM eğlence alanı ödülüne sahip olan Viaport Marina, 2016 yılı içerisinde de dünyaca ünlü pek çok ödüle aday gösteriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz