Ana Sayfa Marka-Mağaza Vakko Esmod kayıtları başlıyor

Vakko Esmod kayıtları başlıyor

1841 yılında Paris’te kurulan dünyanın ilk moda okulu Esmod ile Türkiye’nin ilk lüks moda markası Vakko işbirliğinde 2013 yılında hayata geçen Vakko Esmod Moda Akademisi’nin yeni eğitim yılı için kayıtlar başladı. Geleceğin moda endüstrisini yaratacak profesyoneller yetiştirmek amacı ile teori ve pratiğe dayalı geniş kapsamlı bir moda eğitimi sunan Vakko Esmod Moda Akademisi’nde 3 yıllık diploma ve kısa dönemli sertifika programları yer alıyor.

Türkiye’de modayı yaşam biçimi olarak benimseyen, tasarım kültürü ve marka bilinci yüksek profesyoneller yetiştirmeyi amaçlayan Vakko Esmod Moda Akademisi, diploma ve sertifika programları ile Moda Tasarımı’ndan Moda Yönetimi’ne modanın farklı disiplinlerinde profesyonelleşmek isteyenler için geniş eğitim seçenekleri sunuyor. Vakko Esmod Moda Akademisi, endüstri ile yakın çalışmalar gerçekleştirerek, öğrencilerini ilk günden iş dünyası ile tanıştırırken; onları sektördeki gelişmeleri yakından takip eden, müşteri taleplerini doğru değerlendirebilen ve markalarına doğru yön çizebilen başarılı profesyoneller olarak moda kariyerlerine hazırlıyor.

Vakko Esmod Moda Akademisi kayıtları 3 Ekim’de başlıyor

moda-egitimVakko Esmod Moda Akademisi’nde verilen eğitimler, diploma programı ve sertifika programları olarak ikiye ayrılıyor. 3 yıl süren Moda Tasarımı ve Yönetimi Diploma Programı’nda; tasarım, modelizm, kumaş bilgisi, bilgisayarda tasarım, moda tarihi, moda yönetimi konularında A’dan Z’ye eğitim alan öğrenciler ikinci yıldan itibaren, Fransa’dan Japonya’ya onbeş ülkedeki yirmi iki Esmod okulunun olanaklarından yararlanma fırsatı yakalıyor.

Vakko Esmod’un eğitmen kadrosu, kapsamlı pedagojik eğitim ve uzmanlık tecrübesine sahip yabancı ve Türk öğretmenlerden oluşuyor. Teorik eğitimleri aynı zamanda endüstri odaklı projelerle de destekleyen Vakko Esmod Moda Akademisi; bu kapsamda öğrencilerini eğitimleri henüz devam ederken sektörün içinde yer almaya teşvik ediyor. Mezuniyetlerinin sonrasında Vakko ve Vakkoramalar’da çalışma fırsatı elde eden başarılı mezunlar ayrıca, Vakkorama’lar içinde yer alan ESMOD köşesinde kendi markalarını sergileme imkanı da buluyor. Tüm bunların yanısıra Vakko Esmod Moda Akademisi yıl içinde gerçekleştirdiği Fashion Talk etkinlikleriyle hem Vakko Esmod öğrencilerini hem de moda alanına ilgi duyan herkesi dünya çapında moda sektörünün profesyonelleriyle buluşturuyor.

Moda eğitimi almak isteyen, hem teknik hem de yaratım alanlarına ilgi duyan herkesin motivasyon testi ve mülakat süreci sonrası kabul edildiği Vakko Esmoda Moda Akademisi 2016-17 eğitim sezonunu 3 Ekim’de açıyor.

Vakko Esmod ile moda eğitimi fırsatı

Vakko Esmod Moda Akademisi, farklı bölümlerde üniversite eğitimleri devam eden veya çalışma hayatına başlamış, aynı zamanda modaya ilgi duyan ve bu ilgiyi profesyonelliğe taşımak isteyenler için farklı içerikte kısa dönemli sertifika programları da sunuyor.

Moda tasarımı, moda perakendesi ve yönetimi, lüks pazarlama, moda iletişimi, desen tasarımı, moda kültürü, mağaza yönetimi ve moda hukuku gibi modanın birçok farklı alanı Vakko Esmod Moda Akademisi’nin sertifika programları arasında yer alıyor.

Moda Tasarımı ve Yaratımı Sertifika Programları

Stil Danışmanlığı- Ağustos 2016
Stil Danışmanlığı- Ekim 2016
Moda Tasarımı- Ekim 2016
Modelizm- –  Ekim 2016
Ayakkabı Tasarımı – Ekim 2016
Baskı Desen Tasarımı- Ekim 2016
Dikiş Teknikleri- Nisan 2016
Kendi Kıyafetini Hazır Kalıptan Yarat- Kasım 2016
Moda Kültürü Seminerleri- Ekim/Haziran 2016
Seramik Aksesuarları Üretimi- Ekim 2016
Moda Fotoğrafçılığı – Ekim 2016
Styling- Ekim 2016

Moda İletişimi Sertifika Programları

Dijital Pazarlama ve E-Ticaret -Kasım 2016
Sosyal Medya – Kasım 2016
Moda Kariyeri –Şubat 2017
Moda İletişimi & PR -Şubat 2017
Moda Yazarlığı –Şubat 2017
Sanat Tarihine Giriş –Şubat 2017
Perakende Sektöründe Marka Yönetimi – Kasım 2016

Moda Yönetimi Sertifika Programları

Moda Satın alma ve Merchandising –  Ekim 2016
Mağaza Yönetimi-  Eylül 2016
Mağaza Verimlilik Faktörlerinin Yönetimi-  Ekim 2016
Moda Dünyasında Her Yönüyle Lüks- Ekim 2016
Görsel Düzenleme- Ekim 2016
Kumaş Tekstil ve Teknoloji – Kasım 2016
Eğitimcinin Eğitimi – Ağustos 2016
Ekipte Jenerasyon Farklılıkları Ağustos 2016
Performans Yönetimi- Ekim / Kasım 2016
Stres Yönetimi- Ekim / Kasım 2016
Liderlik- Ekim / Kasım 2016
Prezantasyon Teknikleri- Ekim / Kasım 2016
Mülakat Teknikleri- Ekim / Kasım 2016
Yönetimde Koçluk- Ekim / Kasım 2016

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz