Ana Sayfa İNDEKS Boyner Türkiye iyilik yapmayı çok sevdi

Türkiye iyilik yapmayı çok sevdi

Boyner, geçtiğimiz haziran ayında başlattığı “Askıda İyilik” projesiyle müşterilerinden yoğun ilgi gördü. “İyiliğin modası geçmez” diyerek yola çıkan Boyner, müşterilerinin de desteğiyle bir ay gibi kısa bir sürede 10 bin ‘iyilik paketi’ni Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Türkiye’nin mağazacılık alanında en büyük iyilik hareketini hayata geçiren Boyner’in Lokman Hekim Sağlık Vakfı ile birlikte yürüttüğü ‘Askıda İyilik’ projesi her geçen gün büyüyor. Proje kapsamında yetişkin ve çocuklar için sembolik fiyatlarla satışa sunulan iyilik paketleri, iyilik yapmak isteyenler tarafından yoğun ilgi görüyor. “İyiliğin modası geçmez” mottosuyla yola çıkan Boyner, mağazalarında ve online satış kanallarında sadece 1 ayda 10 bin iyilik paketinin satışını gerçekleştirerek Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. Hazırlanan ‘İyilik Paketleri’ yetişkinler için alt ve üst parçalardan oluşan kombin; çocuklar içinse alt, üst parçaların yanı sıra çorap ve şapka da içeriyor.

Küçük katkılarla büyük iyilikler yapmak mümkün

Yetişkin İyilik Paketleri 15 TL’den, Çocuk İyilik Paketleri ise 20 TL’den satışa sunularak “Askıda İyilik”e dönüşüyor. Boyner ve YKM müşterileri, kasad alışverişlerini tamamlarken bir iyilik de ihtiyaç sahipleri için yapma fırsatını yakalıyor. Boyner ve YKM müşterilerinin satın alarak bağışladığı bu kombinler, Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Tüm Boyner ve YKM müşterileri dilerlerse boyner.com.tr’den alışveriş yaparken de “İyilik paketleri”ni sepetlerine ekleyerek online alışverişlerinde ihtiyaç sahipleri için ‘askıya’ kıyafet bırakabilirler.

İyiliğin modası geçmez

Yoğun ilgi gören “Askıda İyilik” projesine ilaveten Boyner ve YKM mağazalarında bu iyilik hareketinin bir parçası olan “İyiliğe Dönüştür” kampanyası da devam ediyor. Boyner ve YKM müşterileri, ister kullanılmayan kıyafetlerini mağazalara getirerek, isterlerse de mağazadan ya da boyner.com.tr’dek, “iyilik paketleri”nden satın alarak bu modası geçmeyen iyilik hareketine ortak olabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz