Ana Sayfa AVM Türkan Şoray Kent Meydanı AVM’ye geliyor

Türkan Şoray Kent Meydanı AVM’ye geliyor

Kent Meydanı AVM 1 Aralık Salı akşamı “Uzaklarda Arama” filmine ev sahipliği yapacak. 19.30’da gerçekleşecek olan filmin galasına filmin yönetmenliğini yapan Türkan Şoray ve filmin oyuncusu kızı Yağmur Ünal katılacak. Tüm Bursalıların davetli olduğu film Avşar Sinemaları’nda izleyicilerle buluşacak.

Türkan Şoray’ın “Uzaklarda Arama” senaryosundaki aşk hikayesi set ekibindekileri derinden etkiledi. Serkan Şenalp ve Sevda Erginci’nin rol aldığı sinema filminde Türkan Şoray “Bence Serkan ve Sevda arasındaki kimya müthiş. Oyunculukla ilgili performansları çok iyi. Senaryodaki büyük bir aşk hikayesini o kadar iyi canlandırdılar ki, bu genç oyuncularımı yürekten kutlarım. İkisi bence bu yılın ve önümüzdeki yılın en iyi çifti olmaya adaylar.” dedi. Yağmur Ünal’ın yapımcılığını yaptığı “Uzaklarda Arama”da Türkan Şoray yönetmen koltuğunda olmanın kendisini çok mutlu ettiğini ve şu an aklında yeni hikayelerin bile oluştuğunu söylüyor.

Çekimleri 8 haftada Muğla’da gerçekleştirilen yapım 9 yaşındaki Yusuf’un ağzından anlatılacak. Türkiye’de yaşanmış gerçek bir hikayeden esinlenen film, şehir merkezindeki pavyonun yakınlardaki küçük bir kasabaya taşınma emrinin çıkmasıyla başlayan olaylar zincirini mizahi bir dille ele alıyor. Bu karmaşık ortam içinde kasabalının da şahit olacağı tutkulu, imkansız bir aşk yaşanır. Birbirinden çok farklı insanların dünyalarının kesişmesinden doğan trajikomik bu hikaye anlatılıyor.

Filmin yönetmenliğini Türkan Şoray yaparken senaristliğini ise Onur Ünlü yapıyor. Yapımcılığını ise Yağmur Ünal üstleniyor.
Türkan Şoray´ın yönetmenliğini yaptığı “Uzaklarda Arama” filminin oyuncu kadrosunda Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Kaan Urgancıoğlu, Serkan Şenalp, Sevda Erginci, Ekin Türkmen, Elif Atakan, Pınar Göktaş, Fatih Al, Sema Keçik, Goncagül Sunar, Turgay Aydın ve Doğa Konakoğlu gibi birbirinden ünlü isimler rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz