Ana Sayfa Gündem Türk markalarından Orta Doğu çıkarması

Türk markalarından Orta Doğu çıkarması

Birleşik Arap Emirlikleri’nin önemli şirketlerinden Index Holding bünyesindeki Index Fuarcılık tarafından düzenlenecek The Global Franchise Market Fuarı, 14-15 Kasım tarihleri arasında, Dubai Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek.

Türkiye’deki tek yetkilisi olan Medyafors Fuarcılık AŞ, bu önemli organizasyonda Türk markaları ile Orta Doğulu yatırımcıları buluşturuyor. Bu kapsamda, kendi alanında başarılı işlere imza atan Oses Çiğköfte, Dry Clean Express, Bursa Kebap Evi, Biev, Tatlıses Çiğköfte ve Mapro World gibi önemli markalar fuarda yer alıyor. UFRAD Franchising Derneği, üye markalarından ve yönetim kurulundan oluşan heyet Orta Doğu pazarını incelemek üzere fuarda önemli çalışmalarda bulunacak.

Dubai Turizm Ajansı, Dubai Ticaret Odası ve Ortadoğu’nun en büyük franchise danışmanlık firması Francorp tarafından desteklenen fuarda katılımcılar, franchise danışmanlık firmaları, ticaret odaları, Katar Kalkınma Bankası yetkilileri ve diğer devlet kuruluşları ile de görüşme olanağına sahip olacak.

Fuarda, ziyaretçilerin büyük bir bölümü ticaret odaları üyelerinden ve Francorp’un kayıtlı yatırımcılarından oluşuyor. Sadece Dubai’de değil tüm Orta Doğu’da ziyaretçi çalışması yapılan fuar, Dubai’nin en önemli fuar merkezi Dubai Uluslararası Zirve ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fuar ayrıca, bu yıl 9.’su düzenlenecek olan ‘’Licensing Dubai Fuarı’’ ile eş zamanlı organize edilecek.

Eğitim ve network çalışmalarına da önem verilen fuarda sektöre yön verecek konferanslar, markalar ve girişimciler için 2 gün boyunca organize edilecek. Franchising alanında farkındalık yaratacak konferanslar; ekonomistler, hukukçular, franchise uzmanları, önemli markaların üst düzey yöneticileri ve üniversite eğitmenleri tarafından verilecek.

Türkiye’de 14 yıldır Bayim Olur musun Fuar’ını düzenleyen Medyafors Fuarcılık, franchising sistemine ve gelişimine önem veriyor, bu konuda önemli çalışmalara imza atmakta ve markaların yurt içinde ve yurt dışında büyümelerine önemli katkılar sağlıyor. Medyafors Fuarcılık, Türkiye yetkili acentesi olarak çalışmalarını sürdürdüğü The Global Franchise Market Fuarı’nı Türk markalarının Orta Doğu’ya açılan kapısı olarak değerlendiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz