Ana Sayfa Gündem Zafer Plaza AVM Müdürü Onur Sapmaz oldu

Zafer Plaza AVM Müdürü Onur Sapmaz oldu

Torunlar Şirketler Grubu’na ait Zafer Plaza AVM’nin Müdürlüğü’ne Onur Sapmaz atandı.

Bursa’nın ilk AVM’si olma özelliği ile Bursa’ya farklı bir yaşam tarzı kazandıran Zafer Plaza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yeni başarılara imza atmak hedefi ile bünyesine Onur S. Sapmaz’ı kattı.

Zafer Plaza AVM Müdürü Onur Sapmaz, lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme bölümünde tamamladıktan sonra 1999 yılında Metro Properties bünyesinde M1 Adana AVM’de Operasyon Sorumlusu olarak göreve başladı. Sonrasında Multi Development bünyesinde İşletme Müdürü pozisyonunda ve açılacak AVM’lerin start-up ekibinde görev alarak devam etti. Profesyonel hayatına Reval, Prime Development, Cepa Proje Yönetimi, Hewa Investment-Erbil, Investa Property Solutions şirketlerinde AVM Müdürü olarak devam eden Onur Sapmaz, ICSC Profesyonel Gelişim Okulu’nda Level-1 Level 2 sertifikalarının da sahibidir.

koşulsuz müşteri mutluluğu anlayışı ile AMPD’den “En İyi AVM” ödülü ve BMD (Birleşmiş Markalar Derneği) tarafından düzenlenen “Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar Yılbaşı Tasarım Yarışması”nda da ikincilik ödülüne layık görülen Zafer Plaza AVM, bütün müşterileriyle birlikte yeni başarılara imza atmak hedefi ile bünyesine Onur Sapmaz’ı atadığını bildirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz