Ana Sayfa Gündem Toyzz Shop, Kıbrıs’ta büyüyor

Toyzz Shop, Kıbrıs’ta büyüyor

Toyzz Shop, Kıbrıs’taki yeni mağazasının açılışını Girne’de gerçekleştirdi. Toyzz Shop, KKTC’deki dördüncü mağazasını da çok yakında Magosa City Mall AVM’de açacak.

“Oyun oynamak herkesin hakkıdır” diyerek her yaştan oyuncak severin hayatına neşe ve eğlence katan Toyzz Shop, Lefkoşa 1001 Airport Mall ve Avenue AVM mağazalarının ardından Kıbrıs’taki üçüncü mağazasının açılışını Girne’de gerçekleştirdi.
Mete Adanır Caddesi’nde açılan Toyzz Shop Girne mağazasında bebekler, arabalar, eğitici oyuncaklar, peluşlar ve popüler karakterlerin lisanslı ürünleri gibi çocuklara yönelik oyuncakların yanı sıra “Hiç büyümeyen çocuklar” için de zengin ürün çeşitleri oyuncak tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Toyzz Shop’un Kıbrıs’taki çocuklar ve aileleri için oyuncağın adresi olacağını ileten Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven “Toyzz Shop ailesi olarak Kıbrıs’ta yeni mağaza açılışlarımız ile büyümemizi sürdürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Lefkoşa’daki iki mağazamızın ardından Girne ile Kıbrıs’taki mağaza sayımızı üçe çıkardık. Çok yakında hizmete sunacağımız Magosa City Mall AVM mağazamız için de çok heyecanlıyız. Kıbrıs’ı çok seviyoruz ve Kıbrıslılar için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz