Ana Sayfa İNDEKS Boyner Boyner’e ABD’den iki önemli ödül

Boyner’e ABD’den iki önemli ödül

Boyner Büyük Mağazacılık, dünyanın en önemli eğitim ödüllerinden biri olan ‘Brandon Hall Excellence Awards’da, zatış danışmanlarının servis kalitesini iyileştirme ve satışları arttırmayı hedefleyen ‘Eğitim Koçları’ programı ile ‘Özgün Öğrenme ve Gelişim Programı’ dalında ve saha çalışanlarına sağladığı başarılı uzaktan eğitim projesi ‘Power Up’ programı ile ‘Mobil Öğrenme’ dalında iki Gümüş Ödül sahibi oldu.

Tüm dünyada binden fazla şirketin başvuru yaptığı yarışmada, Boyner Büyük Mağazacılık iki projesi ‘Eğitim Koçları’ ve ‘Power Up’ ile ödül kazandı. Boyner’in yürüttüğü ödüllü projesi ‘Eğitim Koçları’ Satış Danışmanlarının servis kalitesini iyileştirmeyi ve satışları arttırmayı hedefliyor. Türkiye’de perakende sektöründe ilk defa anında koçluk sağlayan bu proje, mağaza yöneticilerinin yönetim ve koçluk becerilerinin gelişimini de destekliyor. Program sayesinde Eğitim Koçları, satış danışmanlarının müşterilere hizmet verdikleri sırada anında geri bildirim sağlayıp, verdikleri servisin gelişmesine katkıda bulunuyorlar.

brandon-hallBoyner bünyesinde bulunan satış danışmanları ve kasiyerleri daha donanımlı hale getirmeyi amaçlayan diğer ödüllü proje ‘Power Up’ ise Boyner Grup – Turkcell Akademi işbirliğindeki teknolojik altyapı üzerine kurulu bir online eğitim platformu. Boyner Grup şirketlerinin uzaktan eğitim platformu BANG Online üzerinden Boyner Büyük Mağazacılık olarak ‘Power Up’ ile yaklaşık 5 bin çalışana haftada beş gün, beş farklı içerik sunuluyor. Mağaza çalışanlarına her gün tek tek ulaşarak, o güne özel üretilen 3-4 dakikalık hap eğitimler veriliyor. Çalışanlar, uygun oldukları anda cep telefonlarından eğitimi takip edebiliyorlar. Dijital teknolojilerden sonuna kadar yararlanılan bu çalışma ile Boyner eğitimin geleceğini temsil ediyor.

Konusunda uzman, bağımsız denetmenlerin jüri olarak yer aldığı ödül programında, ürünün ihtiyaca cevap veriyor olması, programın fonksiyonelliği, yenlikçiliği ve ölçülebilirliği öne çıkan kriterler olarak ön plana çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz