Ana Sayfa İNDEKS Top Shop Topshop’un marka yüzü Karlie Kloss oldu

Topshop’un marka yüzü Karlie Kloss oldu

Topshop, İlkbahar-Yaz 2016 koleksiyonunda Karlie Kloss’u tercih etti. Dünyaca ünlü model Karlie Kloss, sokak modasının stil yaratan markası Topshop İlkbahar-Yaz 2016 kampanyasının yüzü olarak kamera karşısına geçti.
Topshop İlkbahar-Yaz kampanyası, günümüzün teknolojiden beslenen ve sosyal olarak aktif toplumunun gerçek bir modellemesi olarak moda severlerin beğenisine sunuluyor. Minimal ve sade parçaların ön planda olduğu koleksiyonun çekimleri New York ’da ünlü fotoğrafçı Tyrone Lebon tarafından gerçekleştirildi. Styling’inin Topshop kreatif direktörü Kate Phelan tarafından üstlenildiği kampanya, markanın uluslararası sosyal medyasında ve tüm iletişim mecralarında kullanılacak.

Topshop Kreatif Direktörü Kate Phelan “Karlie ilk modellik çalışması için 8 yıl önce yine Topshop için kamera karşısına geçmişti, onunla tekrar çalışmak çok keyifli. Karlie dünyaca tanınan bir model, moda ikonu ve yatırımcı olmasının yanı sıra modern ve süper bir Topshop kızı… Karlie’nin bu çok yönlü doğası dünya çapındaki tüm Topshop kızlarına da ilham olacak” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz