Ana Sayfa AVM Sevgililer Günü Maltepe Park AVM’de kutlanır

Sevgililer Günü Maltepe Park AVM’de kutlanır

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Maltepe Park AVM, dünyaca ünlü markalarıyla alışverişin ve eğlenceli aktivitelerin adresi olmaya devam ediyor. Maltepe Park AVM, Sevgililer Günü özelinde de yine birden fazla etkinliğe imza atacak.

10 Şubat’dan itibaren Maltepe Park’ta sergilenen sevginin sembolü “Dev Kalp Kutu”nun kapağı 14 Şubatta açılacak ve içerisinde bulunan, üzerinde özel notların yer aldığı 6 bin 500 adet gül, Sevgililer Günü’nde AVM ziyaretçilerine sunulacak.

13 Şubat Cumartesi Saat 15.30’da ise ekranların sevilen sesi ve oyuncusu Keremcem’i ağırlayacak olan Maltepe Park AVM, “Keremcem Mini Konser ve İmza Günü” ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak.

MP_640x512px14 Şubat Pazar Saat 16.00’da pop müziğinin klasik olmuş usta isimlerinden Ersan Erdura, Maltepe Park AVM’de nostaljik bir konser verecek. Ayrıca yine aynı gün, 150 TL tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak tasarlanan “Mini Fotoğraf Stüdyosu”nda çektirecekleri fotoğrafla bu günlerini ölümsüzleştirecekler. Bu fotoğrafını #sevginipaylas hastag ile ve @maltepepark’ı mention’layarak instagram’da paylaşıp en çok beğeni alanlar arasından seçilecek katılımcılara sürpriz ödüller verilecek.

Maltepe Park AVM ziyaretçileri, 13 ve 14 Şubat tarihlerinde 200 TL alışveriş yapan ziyaretçiler de zemin kat etkinlik standına uğrayarak alışveriş fişlerini göstermeleri halinde ‘’Kişiye Özel Hediyeler’’ini teslim alabilecekler. Maltepe Park Alışveriş Merkezi etkinlikleri tüm ziyaretçilerine açık ve etkinliklere katılım ücretsiz gerçekleşecek.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz