Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Mikro Yazılım’dan yeni nesil çözümler

Mikro Yazılım’dan yeni nesil çözümler

Perakende alanında yapılan araştırmalar ve uluslararası anketler, online satış kanalları ile fiziksel mağazacılık arasındaki rekabetin ileriki dönemde daha da yoğunlaşacağını gösteriyor. Kuşaklararası geçiş ile değişen müşteri profili, perakende sektöründeki tüm paydaşların her alanda çok daha öncelikli olması gerekliliğini ortaya koyuyor.

Rastgele müşteri yerine sadık müşteri, tedarikçi yerine iş ortağı, raftaki mal yerine performansı ölçülebilir ürün gibi kavramların ön plana çıktığı perakende sektöründe işletmelerin, farklı süreçlerini tek bir sistem altında toplaması, yönetmesi ve analiz etmesi gerekiyor. Dolayısıyla mağazalar, marketler ve dağıtım firmaları, bugüne kadar geleneksel yöntemlerle sürdürdükleri yönetim süreçlerini artık değiştirmek zorundalar… Üstelik sıradan yazılımlar çoğu zaman, bu rekabet ortamının gerektirdiği dinamik işletme mantığı açısından yavaş ve yetersiz kalıyor.

Mikro Yazılım’ın ortaya koyduğu perakende çözüm platformu, işletmelerin tüm ihtiyaçlarının tek bir otomasyon sistemi ile karşılanmasını sağlıyor. Mikro Yazılım, stok yönetimi, hizmet-masraf yönetimi, satın alma yönetimi, satış yönetimi, karar destek sistemi, mağaza-market yönetimi, promosyon yönetimi, akaryakıt istasyonu yönetimi konularında çözümler sunuyor.

Mali onaylı POS ve yeni nesil yazarkasalar

Türkiye genelinde yaygın ve mali onay almış olan hemen tüm POS ve yeni nesil yazarkasalar (ÖKC) ile entegre çalışabilme özelliğine sahip. Marka bağımsız entegrasyon yeteneğiyle Mikro Yazılım Retail, teknik altyapısı uygun olan POS cihazları ve PC POS çözümü yardımıyla satışları da anlık olarak takip edebilme imkânı sunuyor. Bu sayede stok, cari ve muhasebe verileri gün sonunu beklenmeden elde edilebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz