Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus, Saffet Emre Tonguç’u ağırladı

Tepe Nautilus, Saffet Emre Tonguç’u ağırladı

Birbirinden özel isimleri keyifli organizasyonlar ile ziyaretçileri ile buluşturan Tepe Nautilus bu kez; Türkiye’nin iki kez en iyi profesyonel rehberi ve aynı zamanda seyahat yazarı seçilen Saffet Emre Tonguç’u ağırladı. Büyük ilgi gören bu çok özel sohbet buluşmasında katılımcılar, hem Kadıköy ve Boğaziçi’ni Saffet Emre Tonguç’tan dinledi, hem de yazarın son kitabını kazanma şansı yakaladı.

Rahat ulaşımı ve birbirinden özel etkinlikleriyle ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Tepe Nautilus AVM, ziyaretçilerini bu kez Saffet Emre Tonguç ile ayrıcalıklı bir sohbette buluşturdu.

Türkiye’nin iki kez en iyi profesyonel rehberi ve aynı zamanda seyahat yazarı seçilen Saffet Emre Tonguç’u dinlemeye gelenler Boğaziçi ve Kadıköy’e dair keyifli bir tarih yolculuğuna çıktı. Katılımcılar hem Kadıköy’ü Saffet Emre Tonguç’un gözünden bir kez daha dinleme imkanı buldu hem de çok özel bir boğaz turu ve Saffet Emre Tonguç’un yeni kitabını kazanma şansını yakaladı.

Keyifli ve sürükleyici anlatımıyla katılımcıların gönlünü fetheden Saffet Emre Toguç, büyük ilgi gören son kitabı İstanbul ve Gece’yi sohbet sırasında sorduğu sorulara yanıt veren on kişiye imzalayarak hediye etti. Tonguç, sohbet sonrasında da ellerinde kitaplarıyla gelen hayranlarına imza dağıttı, birlikte fotoğraf çekildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz