Ana Sayfa Gündem CarrefourSA’nın Fırsat Gecesi’nde raflar boşaldı

CarrefourSA’nın Fırsat Gecesi’nde raflar boşaldı

CarrefourSA hipermarketlerinde 25 Kasım akşamı gerçekleştirilen Fırsat Gecesi’ne tüketiciler yoğun ilgi gösterdi. Türkiye’nin 17 kentindeki 37 CarrefourSA hipermarketinde yüzde 65’e varan indirimlerin uygulandığı Fırsat Gecesi’nde yaklaşık 400 bin adet ürün satılırken muz, portakal, pirinç, sızma zeytinyağı, valiz ve pasta – ekmek ürünleri en çok satılan ürünler arasında yer aldı.  


Türkiye perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, 25 Kasım Cuma akşamı 18.00 – 23.00 saatleri arasında hipermarketlerinde yüzlerce üründe yüzde 65’e varan büyük bir indirim uyguladı. Fırsat Gecesi kampanyası ile tüketiciler, CarrefourSA hipermarketlerinde gıdadan tekstile, elektronikten züccaciyeye, kişisel bakımdan ev – bahçe gereçlerine kadar yüzlerce ürünü büyük indirim fırsatlarıyla satın aldı. Toplam 17 ilde gerçekleştirilen ve saat 23.00’e kadar devam eden Fırsat Gecesi’nde bazı ürünlerin tükendiği görüldü.

Necati Özdeniz: Yaklaşık 400 bin ürün satıldı, bazı ürünler tükendi

Fırsat Gecesi’ne ilişkin görüşlerini paylaşan CarrefourSA CRM ve Pazarlama Direktörü Necati Özdeniz, “Daha önce 28 Ekim’de düzenlediğimiz kampanyayı, hem büyük ilgi gördüğü hem de müşterilerimizden aldığımız talepler dolayısıyla ikinci kez düzenledik. Böylece bir kez daha alışverişin eğlenceye dönüştü bir akşam yaşadık. Özellikle muz ve portakal gibi taze gıda ile pirinç gibi kuru gıda ürünlerinin yanı sıra kendi ürettiğimiz pasta – ekmek ürünleri ya da seyahatlerimiz için tercih ettiğimiz valizlerin tükendiğini gördük. Bu kampanya ile birkaç saatte yaklaşık 400 bin adet ürün sattık. İndirim fırsatı ile sektördeki diğer oyunculara da örnek olduğumuzu düşünüyoruz. CarrefourSA olarak müşterilerimize sürprizlerimiz devam edecek” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz