Ana Sayfa İNDEKS Atasay Atasay Altın Çadır Günleri başlıyor

Atasay Altın Çadır Günleri başlıyor

Pek çok ürünün maliyetine hatta bazı ürünlerin zararına satışa sunulduğu, 4 farklı noktada ve altincadir.com adresinde eşzamanlı olarak başlayacak ‘7. Geleneksel Atasay Altın Çadır Günleri’nde, takı tutkunlarına eşsiz ve kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor.

Atasay’ın, 7.sini düzenleyeceği “Altın Çadır Günleri” başlıyor. 1-2-3-4 Aralık tarihlerinde Atasay, yine pek çok ürünü maliyetine hatta bazı ürünleri zararına fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Atasay’ın, İstanbul Yenibosna’daki Fabrikası’nda düzenlediği ‘7. Geleneksel Altın Çadır Günleri’, bu yıl eş zamanlı olarak Pendik Viaport Asia Atasay, Bağdat Caddesi No:346/10 Atasay, Konya Valilik karşısında yer alan Atasay Altın Market mağazaları ve altincadir.com adresinde gerçekleştirilecek. Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde, 89TL’den başlayan fiyatlarla, her yaşam biçimine ve bütçeye hitap edecek binlerce ürün büyük fırsatlarla satışa sunulacak.

Sayısız seçenek ve tarzı aynı çatı altında toplayan Atasay’ın, geçmiş sezon ürünlerini özel fırsatlarla tüketicileriyle buluşturacağı “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri”, düzenlendiği tüm noktalarda, 08.30-22.00 saatleri arasında ziyaretçileri bekliyor.

Pırlanta ve Altın Ürünlerinde Örnek Fiyatlandırmalar

0.18 ct One&Only Tektaş Yüzük
Mağaza Fiyatı: 2.190 TL
Altın Çadır Fiyatı: 790 TL

Lovever Su Yolu Gerdanlık
Mağaza Fiyatı: 157 bin TL
Altın Çadır Fiyatı 93 bin TL

Gifty Elmas Kolye
Mağaza Fiyatı: 1.090 TL
Altın Çadır Fiyatı: 390 TL

Asgold Altın Gerdanlık
Mağaza Fiyatı: 550 TL
Altın Çadır Fiyatı: 249 TL

Asgold Altın Yüzük
Mağaza Fiyatı: 350 TL
Altın Çadır Fiyatı: 159 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz