Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus AVM’de nostaljik oyunlarla ‘okula dönüş’ başlıyor

Tepe Nautilus AVM’de nostaljik oyunlarla ‘okula dönüş’ başlıyor

Birbirinden keyifli etkinlikleriyle özel günleri unutulmaz kılan Tepe Nautilus AVM, 3-18 Eylül tarihleri arasında, yaza veda edip okula merhaba demeye hazırlanan öğrencileri motive etmek amacıyla birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Uzun yaz tatilinin ardından okula dönmeye hazırlanan çocuklar için birbirinden keyifli etkinlikler düzenleyen Tepe Nautilus AVM, okula dönüş etkinlikleri kapsamında nostaljik oyunlara yer veriyor. 3-18 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinliklerde çocuklar anne ve babalarının çocukluklarında oynadıkları, 80’ler ve 90’ların unutulmaz oyunlarını birlikte oynama fırsatı bulacaklar.

Atari makineleri, Retro oyun konsolları, langırt, çivi futbolu gibi 80-90 kuşağının efsane oyunlarıyla Tepe Nautilus AVM’de nostalji rüzgarları esecek. İki hafta boyunca sürecek etkinlikte çocuklar aileleri birlikte oyun oynamanın keyfini çıkaracak.

Aileler, çocuklarıyla okula dönüş alışverişlerini yaparken, çocuklar bir yandan eğlenceli etkinliklerle okul öncesi moral depolayacaklar. Siz de nostaljik oyunları tekrar hatırlamak ve “Okula Dönüş” heyecanını yaşamak için 3-18 Eylül tarihleri arasında Tepe Nautilus AVM’ye mutlaka uğrayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz