Ana Sayfa Marka-Mağaza Michael Kors’tan sokak kampanyası: The Walk

Michael Kors’tan sokak kampanyası: The Walk

Michael Kors ilk sokak modası kampanyası olan The Walk’ı tanıtıyor. 31 Ağustos’ta lanse edilen kampanya, çeşitli trend belirleyiciler öncülüğünde ilerleyecek.

Michael Kors yeni kampanyası hakkında “Moda kişisel stilin bir yansımasıdır ve ben her zaman New York City’i gerçek bir podyum olarak düşünmüşümdür. The Walk, yeni sezon çantalarımızı farklı kullanım biçimleriyle görmemiz için bir fırsat” diyor ve ekliyor “Stil çok sübjektif. Tasarımlarımın başka kişiler tarafından hayata geçirilmesi kadar heyecanlı bir şey yok” dedi.

Kampanyanın öncüleri fotoğrafçı Tommy Ton tarafından downtown New York’ta fotoğraflandı. Tommy Ton ise “Eşsiz kişiliklerine sadık kalarak yeni Michael Kors çantaları ile –Brooklyn serisi ve Isadore omuz çantası – Sonbahar 2016 koleksiyonunu sergilediler. “Her bir kadının günlük stillerine bağlı kalarak aksesuarları ve kıyafetleri kendilerininmiş gibi sergilemeleri çok eğlenceli bir deneyimdi” diye konuştu.

Takipçiler, üzerlerindeki Michael Kors kıyafetleriyle sokak stillerini yansıtan bir fotoğraf çekip Instagram ve Twitter üzerinden #SideWalkSpotted etiketi ile paylaşım yaparak kampanya ile etkileşime geçebilecek, seçilecek olan bazı paylaşımlar Michael Kors The Walk, MichaelKors.com/TheWalk platformunda sergilenecek. Wednesday ajansı tarafından konseptleştirilmiş ve yönetilmekte olan MichaelKors.com, Sprinklr sosyal teknoloji platformu işbirliği ile kuruldu.

Bu kampanya ileride devamı gelecek olan bir serinin ilk adımı olmakla birlikte, yeni stil karakterlerinin Michael Kors The Walk’a katılması ile her sezon ön plana çıkacak olan çantalar ve hazır giyim parçalar ile ilgi odağı olacak.

360-derecelik kampanyayı tamamlarken, Michael Kors The Walk Ekim ayında THE KORS EDIT pop-up butiğinde (384 Bleecker Caddesi) sergilenecek. Kişisel stili vugularken, galeri gibi bir havası olan bu butik, birbirinden çeşitli Brooklyn serisi çantalara ve kampanyanın giyime hazır parçalarını sergileyecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz