Ana Sayfa Gündem Tepe Nautilus AVM Müdürlüğü’ne Deniz Bozan getirildi

Tepe Nautilus AVM Müdürlüğü’ne Deniz Bozan getirildi

Tepe Nautilus AVM Müdürlüğü görevine Deniz Bozan getirildi. Tepe Nautilus AVM’de 2014 yılından bu yana İşletme Müdür Yardımcısı olan Bozan, AVM Müdürlüğü’nü yürütecek.

2014 yılında Bilkent Holding şirketlerinden olan Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Tic. A.Ş.’ye bağlı Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde İşletme Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Deniz Bozan, 2016 yılı Mart ayı itibariyle AVM Müdürlüğü görevine getirildi.

Uzun yıllar Tepe Nautilus AVM Müdürlüğünü sürdüren ve görevine Bilkent Holding bünyesinde Genel Müdür Danışmanı olarak devam edecek olan sektörün duayen isimlerinden Mahmut Metin Gültekin’den bayrağı devralan Deniz Bozan, 19 yıllık iş hayatında Alarko Turistik Tesisler, Capitol A.Ş., BOS A.Ş., Akzo Nobel Kemipol A.Ş., Emay İnşaat gibi markalarda Marka Yöneticiliği, Pazarlama ve İşletme Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

7 Nisan 1974 yılında İzmir’de doğan Deniz Bozan Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden lisans, Çevre Mühendisliği Bölümü’nden yüksek lisans derecesine sahip. İngilizce ve Almanca olmak üzere 2 dil bilen Deniz Bozan, evli ve 2 çocuk annesidir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz