Ana Sayfa Gündem Tekin Acar 76. mağazasıyla Primemall Antakya’da

Tekin Acar 76. mağazasıyla Primemall Antakya’da

Türkiye genelindeki mağazalaşma atağına büyük bir hızla devam eden Tekin Acar Cosmetics, 76. mağazasını Primemall Antakya’da açtı. Türkiye selektif kozmetik pazarının lideri olan Tekin Acar Cosmetics, mağazalarında 20 binin üzerinde ürünü, müşterileriyle buluşturuyor.

Antakya’daki ikinci mağazasını Primemall Antakya’da açan Tekin Acar Cosmetics, cilt bakımından makyaja, parfümden saç bakımına kadar dünyaca ünlü markların birbirinden renkli ürünlerini açılışa özel hediyeler ve indirim fırsatları ile sunuyor.

Tekin Acar Cosmetics Exclusive markaları, modern mağaza dekorasyonu, tüm markaların servisini sunabilen kendine ait eğitimli personeli, her mağazada özgür ve güvenli alışveriş imkanı sunan ürün bilgi monitörleriyle, kozmetik tutkunlarına birçok ayrıcalık sağlıyor.

Tekin Acar Cosmetics, kendine değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı yeni mağazasını Primemall Antakya ile devam ettiriyor. Türkiye’de selektif kozmetik pazarında lider konumda olan Tekin Acar Cosmetics, önümüzdeki aylarda da yeni kentlerde, yeni mağaza açılışlarıyla pazar payını her geçen gün artırarak liderliğini korumayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz