Ana Sayfa Gündem TeknoSA’dan 1 günde 2 mağaza

TeknoSA’dan 1 günde 2 mağaza

Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakende şirketi TeknoSA, bir günde 2 mağaza birden açtı. Denizli’deki ikinci, Hatay’daki dördüncü mağazasını hizmete sokan TeknoSA, yeni mağazalarında akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine, televizyondan bilgisayar ve aksesuarlara kadar pek çok ürünü, avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor.

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lider markası TeknoSA, “Herkes için Teknoloji” felsefesi doğrultusunda mağaza yatırımlarını sürdürüyor. TeknoSA, toplam 427 metrekarelik alana sahip Denizli’deki 2’inci mağazasını Denizli Aquamall’da, toplam 607 metrekarelik alana sahip Hatay’daki 4’üncü mağazasını ise Hatay İskenderun Park Forbes’ta hizmete soktu.

Denizli ve Hatay’da aynı gün açtığı 2 yeni mağaza ile teknolojiyi herkes için erişilebilir kılmayı hedefleyen şirket, teknoloji ürün ve hizmet çözümlerinde “tek adres” olma anlayışıyla yoluna devam ediyor. Türkiye’nin en yaygın teknoloji marketi TeknoSA, yaygın mağaza ağı ve teknosa.com ile Türkiye’nin dört bir yanını teknolojiyle ve kesintisiz hizmetle buluşturmayı sürdürmeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz