Ana Sayfa Marka-Mağaza TeknoSa, işe alımları ‘jet’leştirdi

TeknoSa, işe alımları ‘jet’leştirdi

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin yenilikçi şirketi TeknoSA, iş başvuru sistemini dijitalleştirerek, sektöründe bir ilki daha gerçekleştiriyor. TeknoSA, mağaza içi pozisyonlar için iş başvuru süreçlerini basit, kısa ve hızlı hale getiren ‘Jet Başvuru’ sistemi ile her alanda olduğu gibi insan kaynaklarında da inovatif yaklaşımını ortaya koyuyor.

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün öncü şirketi TeknoSA, ‘Jet Başvuru’ sistemi ile yenilikçi uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. QR kod veya ilgili link sayesinde hızlıca ulaşılabilen başvuru formları ile başvuru sürecini hızlandıran şirket, hem zamandan tasarruf sağlıyor, hem de teknoloji perakendeciliğine uygun bir işe alım konseptini sektöre kazandırıyor. Jet Başvuru sistemiyle adaylar, istedikleri her an, her yerde, cep telefonu, bilgisayar veya tablet gibi tüm cihazlarından iş başvurularını kolayca yapabilecekler.

Yüz binlerce kağıttan tasarruf sağlanacak

Yeni uygulama sayesinde mağaza içi pozisyonlar için iş başvuruları istenilen her yerden yapılabilirken, işe alım süreci de tamamen dijitalleşmiş oluyor. Dijital olarak yapılan başvurular, direkt olarak TeknoSA’nın İnsan Kaynakları bölümüne iletiliyor. Sistem sayesinde iş süreçlerini hızlandıran TeknoSA, aynı zamanda yüz binlerce kağıdın israf olmasını önleyerek, çevreye de katkı sağlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz