Ana Sayfa Marka-Mağaza Teknosa çalışanlarından kedilere yuva

Teknosa çalışanlarından kedilere yuva

Teknosa çalışanlarından oluşan “Teknosa Gönüllüleri” kalpleri ısıtacak bir atölye çalışmasına imza attı. Kedilerin, soğuk günleri rahatça geçirebilmeleri için hazırlanan kedi evlerini Teknosa’nın cadde mağazalarına gönderen Gönüllüler, şirket içinde de geniş kapsamlı bir mama bağışı kampanyası başlattı.

Farklı alanlardaki sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Teknosa, bu defa da sokak hayvanları için gerçekleştirdiği girişimle kalpleri ısıtıyor. Teknosa çalışanlarının oluşturduğu ‘Teknosa Gönüllüleri’, soğuk kış şartlarında kedilerin sıcak bir yuvaya sahip olması için kolları sıvadı ve cadde mağazalarının önünde konumlandırılmak üzere ‘kedi evleri’ yaptı. Kedi evleri sıcak günlerde de sokaktaki dostlarımız için korunaklı bir alan olacak.

Aralarında Bartın, Rize, Muş, Bilecik, Konya ve İstanbul gibi Türkiye’nin farklı noktalarındaki Teknosa cadde mağazalarında yerini alan kedi evlerinde, sokak kedilerinin yiyecek ihtiyaçları çalışanların bağışları ile sağlanıyor. Teknosa’nın hayvan sever çalışanları her gün boşalan mama ve su kaplarını dolduruyor. Teknosa Gönüllüleri tarafından yapılan bu çalışma mağaza ziyaretçilerinde de farkındalık yaratıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz