Ana Sayfa AVM Tek kazakla katıldı ve araba onun oldu

Tek kazakla katıldı ve araba onun oldu

Gaziantep’in gözde alışveriş merkezi Primemall Gaziantep, ziyaretçilerini Jeep Renegade ile ödüllendirdi. Sevgililer gününe özel düzenlenen kampanyanın talihlisi Endam Karakan arabasını teslim aldı.

Primemall Gaziantep’in en son gerçekleştirdiği araba kampanyasının talihlisi Endam Karakan ödülünü geçtiğimiz günlerde teslim aldı. Sevgililer Günü’ne özel düzenlenen kampanyada Jeep Renegade kazanan Endam Karakan, “İnanmayacaksınız ama gerçekten de kazanacağımı hissettim. Aldığım kazağı daha önce internetten almayı düşünmüştüm fakat almamıştım. Lacivert benim uğurlu rengim. Bu kazağı alırken de özellikle lacivert rengini seçtim. Alırken çıkar mı diye düşündüm. Mağazadan çıkarken içime bir his doğmuştu. Çekilişe katıldıktan sonra sık sık güzel rüyalar görüyordum ve hep çekilişi kazanacağıma bağlıyordum. Gördüğüm rüyalar her zaman çıkar ve rüyaya çok inanırım. Çekiliş günü gördüğüm rüyada koyun sürüleri vardı. Koyunlara yeşillik yediriyordum. Koyun mala mülke delalettir. Ben de araba çıkacağını düşünmeye başlamıştım. Tek kazakla katıldım ve o araba benim oldu” dedi.

Açıldığı günden itibaren düzenlediği araç kampanyalarıyla göz dolduran ve bugüne kadar 24 araç kampanyası düzenleyen Primemall Gaziantep, 25. araç kampanyası için de hız kesmeden çalışmalara başladı. Yeni kampanyası ile yeniden ziyaretçilerinin yüzünü güldürecek olan Primemall Gaziantep, yeni araç kampanyası için gün saymaya başladı bile.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz