Ana Sayfa AVM O Ses Türkiye finalistleri ve Tarık Sezer Capacity’de

O Ses Türkiye finalistleri ve Tarık Sezer Capacity’de

Tüm Türkiye’ye müzik ziyafeti yaşatan, ekranların en çok izlenen yarışma programı O Ses Türkiye, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne geliyor.

Milyonları ekrana kilitleyen yarışma programının finale kalan son 4 yarışmacısı Türkan Kürşad, Tankurt Manas, Emre Sertkaya ve Aziz Kiraz; programın orkestra şefi Tarık Sezer ve Orkestrası eşliğinde alışverişin ve yaşamın merkezi Capacity’de muhteşem bir performans sergileyecek.

İmza attığı müzik ve sohbet dolu organizasyonlar ile ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatan Capacity, geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen final bölümüyle sezonu tamamlayan O Ses Türkiye yarışmasında gösterdikleri büyülü performans sonucunda en çok oyu alarak yarışmanın finaline kalmayı hak eden 4 finalist, ekranlardan sonra ilk kez 11 Mart Cuma günü saat 17.00’da Capacity’de bir araya gelecek. İzleyicilerin gönüllerini feth ederek, O Ses Türkiye’ye raiting rekorları kırdıran bu 4 isim, Tarık Sezer ve Orkestrası eşliğinde Capacity ziyaretçilerine müzik dolu unutulmaz bir ziyafet yaşatacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz