Ana Sayfa AVM Pınar resim atölyeleri Optimum ve Piazza AVM’lerde

Pınar resim atölyeleri Optimum ve Piazza AVM’lerde

Pınar Resim Atölyesi, Optimum ve Piazza Alışveriş Merkezleri’nde, çocukların geleceklerini hayal dünyalarıyla birleştirmeleri için kuruluyor. Nitelikli etkinlere ev sahipliği yapan Optimum ve Piazza AVM’ler bu sefer çocukları sanatla buluşturuyor. İl il gezen, çocuklara sanatı sevdiren Pınar Resim Atölyesi, 27 Şubat’tan 10 Nisan’a kadar sevimli miniklerle buluşacak.

Optimum ve Piazza Alışveriş Merkezleri, 6-14 yaş arası çocuklar için 27 Şubat ve 10 Nisan tarihleri arasında Samsun, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Adana, Ankara, İzmir ve İstanbul olmak üzere toplam yedi ilde farklı temalarda atölyelere ev sahipliği yapacak. Atölye kapsamında çocuklar, geleceklerini hayal dünyalarıyla birleştirdikleri resimlere imza atacak.

Pınar Resim Atölyesi ile Piazza ve Optimum Alışveriş Merkezleri 5 binin üzerinde çocuğu ağırlayarak, çocuklara sanatı sevdirmeyi hedefliyor. Samsun Piazza, Şanlıurfa Piazza, Kahramanmaraş Piazza, Adana Optimum, Ankara Optimum Outlet, İzmir Optimum Outlet ve İstanbul Optimum Outlet’lerde kurulacak atölyeler beş gün kalacak. Minik ressamlar ellerinde fırçası ve kocaman hayalleri ile gelecek beklentilerini resme dökecek.

Resim Atölyesi Ziyaret Tarihleri:
Samsun Piazza Alışveriş Merkezi: 27 Şubat 2016 – 2 Mart 2016
Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezi: 4 – 8 Mart 2016
Kahramanmaraş Piazza Alışveriş Merkezi: 10 – 14 Mart 2016
Adana Optimum Alışveriş Merkezi: 16 – 20 Mart 2016
Ankara Optimum Outlet Alışveriş Merkezi: 23 – 27 Mart 2016
İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi: 30 Mart 2016 – 3 Nisan 2016
İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi: 6 – 10 Nisan 2016

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz